3 Plus Lojistik

Tasimacilik faaliyetleri amatörlere birakilamayacak önemli ve uzmanlik gerektiren bir konudur. Çünkü alelade bir tasima firmasinin elinde esyalarinizin bir enkaza dönüsmesi isten bile degildir.  O nedenle evinizi ve ya ofisinizi tasimaniz gerektiginde tasimacilik isini profesyonel olarak yapan saglam yapan firmalara esyalarinizi tasitmak çok yerinde bir karar olacaktir. Adana evden eve nakliyat ise tasimacilik sektöründe yillardir sürekli yükselen kalite standartlariyla a kalite bir tasimacilik hizmeti sunmaktadir. Istanbul nakliyat kaliteli bir tasimacilik hizmeti sunmak için yillar boyu sektörde faaliyet göstermis  olmanin getirdigi çok degerli tecrübelerinin yaninda teknolojik gelismeleri de yakinen takip ederek degisen zamanla birlikte degisim ve gelisim basarisini göstermiştir.

Evinizi veya ofisinizi vb. Istanbul nakliyat  ya da Adana şehirler arası nakliyat ile taşıtmak isterseniz. Sizde bu ayricalikli tasimacilik hizmetleri ile tanismis olacaksiniz. Peki nedir bu ayricaliklar derseniz? Tasinmak için firmamizi tercih etmenizle birlikte uzman görevlilerimiz uygun oldugunuz bir zamanda tasinacak esyalarinizin bulundugu yere gelerek sizi ziyaret ederler ve öncelikle tasimaya konu esyalarinizin bir listesini hazirlarlar. Hazirlanan listede yer alan esyalarinizin tamami tasinma esnasinda meydana gelebilecek zararlara karsi sigortalanir. Bu sayede esyalarinizin güvenligi tasinma islemi daha baslamadan saglanmis olur. Sonrasinda ise yetenekli personellerimiz esyalarinizi özenle paketleyerek kutulanabilecek büyüklükte olanlari mutlak surette kutularlar, daha büyük esyalarinizi havali ambalajlarla güzelce sararlar. Esya tasima araçlarimiz esya asansörleri yardimiyla yüklenen esyalari alarak yeni mekânlarina güvenli bir yolculuga baslar. Esyalarin yeni yerlerine yerlestirilmesinde de tüm asamalar yine ayni titizlikle yerine getirilerek esyalariniz arzunuz dogrultusunda özenle yerlestirilir.

Tüm tasimacilik hizmetlerimize ek olarak ev depolama ihtiyaçlarina cevap vermek üzere faaliyette bulunan Adana ev depolama  sayesinde esyalariniz uzun seneler güvenli ve sorunsuzca sigortali olarak depolanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.