Adana Tekbaş Nakliyat Şirketi

Adana evden eve taşıma yillarin verdigi tecrübe, bilgi, deneyimli personelleri ve her zaman mevcut en yeni teknolojik araçlari kullanmak suretiyle sizlere güvenli bir tasimacilik hizmeti sunuyor. Günümüz de tasimaciligin çok önemli hale geldigi muhakkak, çünkü birçok insan için ev esyasi bir kez alinan bir seydir. Zaten öyle olamasa insanlar kilometrelerce esyalarini tasitmak yerine tasindigi yerde yenilerini alirlardi. Bu mümkün olmayacagina göre ama özensiz bir firma ile ya da bir kamyon kiralamak suretiyle tasinmak da bir bakima esyalarinizi çöpe atmak anlamina gelecegine göre o zaman ne yapmali?

Yapmaniz gereken tek bir is ver birakin bu isi profesyoneller yapsin sizde emek emek çalisip aldiginiz esyalarinizi bir tasimada heba etmeyin. Adana Nakliyat olarak bir ekip isi olduguna inandigimiz tasimacilik isini en iyi sekilde yapabilmek için çalisan tüm personelimizle birlikte ekip olarak hareket ediyoruz.  Öncelikle tasinmak istediginiz mekana gelerek esyalarinizin ekspertizini yapiyoruz. Ekspertizi yapilan esyalarinizi degerleri üzerinden sigortalamak suretiyle daha en bastan esyalarinizi güvence altina aliyoruz. Daha sonra demonte esyalarinizi sökerek uygun ambalaj malzemeleriyle paketliyoruz. Kanepe, buzdolabi, çamasir makinesi akliniza gelen ne varsa tüm esyalarinizi tek kullanimlik özel ambalajlarla paketleyerek tasima esnasinda en ufak bir çizik dahi olusmasina müsaade etmiyoruz. Yüksek bir kattan tasinmaniz söz konusu ise siradan tasimacilar gibi esyalarinizi merdivenlerde bir saga bir sola çarparak tasimak yerine mutlaka esya asansörü kurarak esyalarinizi güvenli bir sekilde tasiyoruz. Esyaniz tasima islemleri için özel olarak tasarlanmis araçlarimiza yüklendikten sonra deneyimli soförlerimizle yeni evinize yada ofisinize güvenli bir yolculuga baslar ve ayni titizlikle bu sefer esyalarinizin yerlestirme islemleri yapilir.

Dilerseniz tasimacilik hizmetinden farkli olarak depolama hizmeti de vermekteyiz. Adana ev depolama size esyalarinizi dilediginiz kadar saklayabileceginiz sigortali bir depolama hizmeti sunmaktadir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.