Ar-As Evden Eve Nakliyat

Nakliye esyalarin paketlenmesinden baslayip, tasinilan noktaya yerlestirilmesi ile biten bir süreçtir. Hatta demonte esyalarin da uzman kisilerce monte edilmesi gerekir. Ancak ne yazik ki ülkemizdeki nakliye anlayisi, ev hali tarafindan hazirlanan esyalarin alinip, istenilen noktaya gelisigüzel birakilmasini kapsiyor. Üstelik fais rakamlara saglanan bu hizmet, nakliye firmasindan çok tasinan kisi ya da kisileri yoruyor. Iste bizleri en sik tercih edilen firma yapan özelligimiz de burada devreye giriyor. Bizler esyalarinizi tasinma öncesi paketliyor, tasiyor ve tasinma sonrasi yerlestirip kuruyoruz.

Isyerlerinde çok sayida teknolojik alet, cihaz ve teçhizat bulunur. Bizler Adana evden eve nakliyat olarak isyerlerinizi tasimadan önce tüm bu esyalarinizi paketleriz. Ardindan asansörlü sistemlerimiz ile araçlarimiza yükler ve yine asansörlü sistemlerimiz ile araçlarimizdan indiririz. Yani, sanildiginin aksine isyerinizi tasimak birkaç gününüze mal olmaz. Çünkü bu sistemler sayesinde, ayni anda onlarca esyanizi tasiyabiliyoruz. Bu sayede isleriniz aksamamis ve çalisanlariniz islerinden kalmamis oluyor.

Tarihi eser, degerli hali, kilim, antika ya da elektronik cihazlariniz üzerinde hassasiyetle durdugumuz esyalardan. Ancak yine de, sizlerin içini rahatlatmak adina bu esyalariniz için nakliye sigortasi hazirliyoruz. Sigortali tasimacilik konusunda öncü olan bizler Adana uzman ev taşımacılık olarak, bu esyalariniz zarar gördügünde tarafiniza dogrudan ödeme sagliyoruz. Dilerseniz tüm esyalarinizi sigorta kapsamina aldirabilir ve çok daha güvenli bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Adana şehirlerarası taşımacılık firmalari arasinda oldugumuz kadar, ülke genelinde de öncü firmalardan biriyiz. Özellikle kapali kasa ve büyük araçlarimiz sayesinde, kurumsal nakliye alaninda da verdigimiz hizmetler sayesinde adimizdan söz ettirmeyi basarmaktayiz. Eger hizli ve güvenli bir nakliye hizmeti almak isterseniz hemen arayin. Eksperlerimiz ücretsiz olarak gelsin ve sizler için olabilecek en ekonomik fiyat teklifini hazirlasin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.