Örgün Nakliye

Esya tasimaciligi topluma yapilan önemli hizmetlerden biridir. Herkes sikça tasinmasa bile mutlaka yasaminin bir döneminde tasinmak zorunda kalabilir.Çukurova  Adana evden eve nakliyat sektörü bu temel ihtiyaçtan dogmustur. Ayrica tasinmanin her geçen zorlasmasi, insanlarin tasima sirasinda güçlüklerle karsilasmasi da önemli bir etkendir. Ev esyalarinin zarar görmeden yeni tasinilacak eve yerlestirilmesi gerekir. Bu yüzden tasinmaya karar vermis olanlar profesyonel yardim almalidir.

Nakliyat firmasi ile görüserek tasinma sirasinda neler yapilacagini da ögrenebilirsiniz. Yasayacaginiz evi baska bir sehre tasima karariniz varsa Çukurova  Adana sehirlerarasi nakliyat hizmeti de veren bir tasima firmasi ile temasa geçebilirsiniz. Esyalarinizin baska bir sehre tasinmasinin maliyetini degerlendirebilirsiniz. Sehir içinde bir yere tasinmak ile baska bir sehre tasinmak arasinda tasima fiyatlarina etki eden tek unsur yakit giderleridir. Bunun disinda baska bir ücret ödemenize gerek kalmaz.Tasima firmasinin ekibi ev tasima sirasinda esyalarinizi kendi esyalari gibi özenle toplayacak ve ambalaj yapacaktir. Esyalarinizi darbelere ve diger etkenlere karsi koruyacak ambalaj malzemesi ile saracaktir. Adana Nakliye sirasinda zarar görmemesi için esyalarinizi sigortali olarak tasiyacaklardir. Kisaca tasinma sürecini en ince ayrintisina göre planlayacaklar ve uygulamaya koyacaklar.

Çukurova  Ofis tasima karari alanlar da tasima firmalari ile görüserek hem tasinma gününü hem de tasima fiyatini belirleyebilir. Tasinma gününde ofis mobilyalariniz demontaj yapilarak ambalajlanir. Daha sonra diger esyalarla birlikte asansörlü tasima hizmeti yardimiyla aracin içine alinir. Yeni ofisinizde mobilyalar montaj yapilarak yerlestirilir.Esya tasimaciligi yapan firmalarin yeni bir hizmeti de esyalarini geçici bir süre bir yerde bekletmek isteyenlere yardimci olacak ev depolama hizmetidir. Esyalar yine tasinma sirasinda oldugu gibi ambalajlanir ve firmanin depolama alaninda bekletilir. Esyalariniz nem, toz, rutubet, isi gibi her türlü dis etkenden korunarak muhafaza edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.