Adiyaman Ipekyolu Nakliyat

Daha önceki tasinma süreçlerinizde istemediginiz olaylar ve sorunlarla karsilasmis olabilirsiniz. Hatta bazi esyalariniz kaybolmus ya da hasar görmüs olabilir. Bu gibi istenmeyen durumlar yasayanlar gibi siz de yeniden tasinacaginiz zaman illa ki strese girersiniz. Ancak artik bu tip tasinma islemleri tarih oldu ve su an en teknolojik kosullarla, en profesyonel hizmetleri alabileceginiz bir dönemdesiniz. Adıyaman evden eve nakliyat firmamiz sundugu garantili hizmetler sayesinde tüm esyalarinizin güven içinde tasinmasini saglarken ayni zamanda sizlere sigorta konusunda da içinizi rahatlatacak firsatlar sunmaktadir. Tasinma sürecinizde yasayabileceginiz olumsuz herhangi bir duruma karsi tüm esyalariniz sigorta kapsaminda oldugu için her türlü masraf firmamiz tarafindan karsilanacaktir.

Firma çalisanlarimiz evlerinize gelir ve sizin için ekspertiz çalismasi yaparlar. Esyalariniz degeri üzerinden sigortalanacagi gibi, özel bir liste hazirlanir. Tasinma isleminde de istediginiz saatte orada olan ekiplerimiz esyalarinizi toplarlar ve tek tek muhafazali ambalajlara sararak kolilere yerlestirirler. Ambalajlama isinde de bir numara oldugumuz için en hassas esyalariniz bile kirilmadan, çatlamadan yeni evinize veya mekaniniza yerlestirilir. Özel tasarlanan ürünler kullandigimiz için hiçbir esyaniza zarar gelmez. Adıyaman şehirlerarası ofis taşıma firmasi olarak verdigimiz hizmetlerde hem iddialiyiz, hem de sizlere konforlu bir süreç sunuyoruz. Hasara ugramadan esyalarinizi güvenli sekilde tasimak istiyorsaniz ve beyaz esyalarinizin sökülüp yeniden montaj yapilmasi için ekstra tesisatçi parasi ödemeyi arzu etmiyorsaniz firmamizla görüserek tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Beyaz esyalarinizin sökülmesi ve montaji için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecegi için bütçe konusunda da aklinizda sikintilar olmasin. Ev tasima ile sinirli olmayan nakliye firmamizda ofislerinizi de tasitabilir veya depo ihtiyaçlariniz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü is yeri için özel ambalajli tasima islemlerimiz oldugu gibi, Adıyaman lojistik taşımacılık firmamiz Istanbul merkezli tüm ilçelere de ayni sekilde sizleri güven içinde tasimaktadir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.