Tekin Nakliyat

Aniden çikabilecek tasinma durumunda size en iyi hizmeti verecek olan yerdesiniz. Firmamiz uzun yillardir bu isle ilgilenmekte ve müsterilerden güzel dönüsler almaktadir. Sizler için en iyisini düsünüp uygulamaktayiz. Adıyaman lojistik taşımacılık Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi gelistirmekle kalmayip, sürekli olarak aranan bir firma haline getirdik.Gerek çalisanlarimiz gerek yaptigimiz islerde oldukça titiz davranmaktayiz. Müsterilerimize saygili davranacak çalisanlarimizla beraber, yapmis oldugumuz isleri gün geçtikçe arttirmakta ve daha iyi bir konuma getirmekteyiz.Paketleme malzemelerimizi, arastirmalar yaparak seçmekteyiz.

Tasinma esnasinda hasar alinmasini önleyecek, Adıyaman evden eve taşımacılık hava alacak malzemeler seçmis bulunmaktayiz. Ayrica esyalarinizin paketlenmesini deneyim sahibi çalisanlarimiz yapmaktadir.Nakliye lisansli firmamiz sizlere güven vermeli, esyalarinizi gönül rahatligiyla bizlere emanet edebilmelisiniz. Sizlere lisansimizi sunmakla, esyalariniza sigorta yaptigimizi da belirtmeliyiz. Herhangi bir aksilik yasanma ihtimaline karsilik esyalariniza sigorta yapmaktayiz.Tasinma deyince en çok korkulan konu olan bütçe meselesi ise tamamiyle sizin için uygun olacak sekilde belirlenmistir. Ayrica sizinle birlikte hazirlayacagimiz ödeme planiyla bütçe meselesi de sizin için korkulacak bir durum olmaktan çikacaktir.

Hem evden eve nakliyat hem de ofis tasimaciligi yapan firmamiz, sizlere sahane hizmetler sunmaktadir. Adıyaman evden eve nakliyat esyalarinizi belirli siniflandirmalarla kategorilere ayiran çalisanlarimiz, en dogru sekilde paketlemeyi gerçeklestirmektedir. Sizleri magdur edecek herhangi bir durumla karsilasmayacaginizdan emin olabilirsiniz. Tasinacak olan esyalariniz için bizim firmamizi seçtiginize pisman olmayacaksiniz.Tasimacilik yapan firmamiz çalisanlari, memnuniyetini saglamak için en iyi sekilde çalismaktadir. Müsteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eden firmamiz, sizlerinde görüslerine her zaman açiktir. Fikirlerinizi söylemek, merak ettigin bir durum var ise sormak isterseniz bizlere mesai saatleri içerisinde telefon hattimizdan, internet sitemizden veya firmamizdan ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.