Aydogmus Evden Eve Tasima

Gelisen yasam sartlarina bagli olarak köyden kente göçün beraberinde getirdigi ekonomik degisime  ve bunun gibi farkli nedenlere bagli olarak insanlar bulunduklari yerden baska bir yere tasinmak zorunda kalir. Tasinmanin beraberinde getirdigi can sikici hadiseler insanlari her zaman üzmüs ve üzmeye maalesef devam edecektir. Ama artik tasinma durumu söz konusu oldugunda firmamiz yaninizda yer alacaktir. Afyonkarahisar Evden eve nakliyat firmamiz  sizlerin bu sorununuza çözüm olmaya geliyor. Eskiden siz kendi gücü oraninizda esyalarin nakliye islemini gerçeklestirdiginizde bazi kaçinilmaz sorunlar illa yasanmistir.

Esyalarin yeteri kadar güvenli paketlenmemesi oldugunda duvarlara çarpip ciddi hasarlarin olusmasi veya açik bir araçla tasinip olumsuz hava sartlarina yakalanmak gibi. Firmamiz bütün bu yasadiginiz olaylari unutturup en kaliteli ve güvenli bir hizmet sunabilmek adina asla taviz vermemektedir. Genis araç filomuz  ve alaninda uzman kadromuz ile hizmet kalitemizi korumaya devam ediyoruz. Kuruldugumuz günden bu güne degin pek çok nakliye isleri yapildi herkesi bütün müsterilerimizi memnun birakmak adina var gücümüzle çalistik ve nihayetinde firmamiz bu günlere geldi. Birlikte çiktigimiz bu yolda artik daha deneyimli ve prensipli çalisma düzeni ile Afyon Merkez evden eve nakliyat firmamiz sektörde adi sikça anilan bir firma olmayi basarmistir.

Evden eve nakliyat, ofis tasima vb bütün islerinizde bir telefon Afyonkarahisar lojistik nakliyat uzakliginizda oldugumuzu bilmenizi isteriz. Bizimle çalismaya karar verdiginiz zaman ekip arkadaslarimiz evinize gelip var olan esyalarinizin raporunu çikarirlar ve ne gün tasinilacak gibi konularda konusulur. Merkezimize gelen arkadaslarimiz elindeki rapora göre bir fiyat verir sizlere ardindan sözlesme ve sigorta yapilir. Firmamiz bu hususlara çok dikkat eder esyalariniza en ufak bir hasar gelmesini istemez. Olasi bir istenmeyen kazada bütün masraflari karsilayarak sizlerin gönül rahatligi içerisinde bulunmasini saglar. Hepsi ve daha fazlasi için irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.