Dgs Tasimacilik

Günümüzde özellikle büyük sehirlerde tasinmak çok mesakkatli olmaktadir. Çok katli ve kalabalik binalarin artmasi, tasinmak isteyenlerin sayisinin artmasi, trafik sorunu ve pek çok etken tasinma sirasinda bazi sorunlara neden olabilir. Bu konuda nakliyat firmalari çok güzel bir hizmet vermektedir. Merkez Ağrı evden eve nakliyat denilen bu sektörde tasima firmalari tecrübeli ve egitimli çalisanlardan olusan bir ekiple tasinmak isteyenlere yardimci olmaktadir. Esyalar oturdugunuz evden alinarak yeni evinize kadar tasinmaktadir. Tasinma sürecinizi en iyi sekilde organize eden bu firmalar sayesinde esyalarinizi hasar görmeden tasiyabilirsiniz. Bu yüzden tasinmaniz gerektiginde hiç endise etmeyin. Evinizdeki özel esyalarinizi topladiktan sonra size düsen bir is kalmayacak. Tasinmanin basindan sonuna kadar firma size yardimci olacaktir.

Esyalariniz ister sehir içinde bir semte, ister ayni semte, isterseniz baska bir sehre kadara tasinacaktir. Ev tasima hizmeti veren firmalar ayni zamanda Ağrı şehirlerarası nakliyat için de size yardimci olur. Esya tasimaciligi ve diger ihtiyaçlariniz için bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Firmalar en uygun tasima fiyatlari, asansörlü tasima, sigortali tasima gibi hizmetleri tasinan kisilere sunmaktadir.

Isyeri tasimaciligi alaninda da Merkez ofis tasima konusunda yeterince tecrübeleri vardir. Ofis mobilyalarinin demontaj ve montaj islerini de yaparak size yardimci olurlar. Isleriniz aksamadan tasinabilirsiniz. Ağrı ev depolama sirasindaki kaza riskine karsi esyalariniz sigortali tasinir. Herhangi bir kaza durumunda esyalarinizin bedeli sigorta sirketi tarafindan karsilanir. Gördügünüz gibi tasinma sirasindaki risklerin hepsi düsünülmüs. Bu yüzden tasinmaktan tedirgin olmayin.

Tasima firmalarinin yeni bir hizmeti de Merkez ev depolama alanindadir. Bir süre baska bir yerde yasamaniz gerekiyorsa esyalarinizi bos yere tasimayin. Esyalarinizi geçici olarak firmalarin depolama alaninda bekletebilirsiniz. Bunun için ödeyeceginiz kiralama bedeli de oldukça makul seviyededir. Esyalarinizi istediginiz kadar burada tutabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.