Çelik Evden Eve Nakliyat

Esya tasima sektöründe evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar Amasya evden eve taşımacılık tasinmak isteyenlere çok faydali olacak hizmetler sunmaktadir. Esyalarin zarar görmemesini saglayacak sekilde tasinmaniza yardimci olurlar. Evinizde bir ön degerlendirme yaparak esyalarinizin durumuna ve evin bulundugu kata bakarlar. Buna uygun sekilde esyalari tasiyabilecek araci ve asansörü hazirlarlar. Eviniz dördüncü kati geçmiyorsa modüler asansör, daha yüksek katlar için hidrolik asansör hazirlanir. Esyalarinizin hasar riskini düsürmek için degerinde tasima sigortasi yaparlar. Bu degerlendirmelerin sonucunda belirlenen tasima fiyati üzerinde anlasilirsa ev sahibi ile tasima sözlesmesi yapilir.

Tasinma sürecinin tamami bu sözlesmeye uygun sekilde yürütülür. Amasya şehirlerarası nakliyat Firma tüm taahhütlerini yerine getirir.Nakliyat firmasi ev tasima alaninda deneyimli ve bilgi sahibi olan çalisanlarindan olusan ekibiyle birlikte kararlastirilan tasima gününde gelecektir. Çalisanlar planli bir sekilde esyalarinizi toparlar ve ambalaj yapmaya baslarlar. Sökülecek mobilyalari hazirlarlar. Bu çalismalar yapilirken asansör de kullanima hazir hale getirilir. Bir yandan ambalaj yapilan esyalar da asansörle tasima aracinin yanina indirilir.

Tasinma sirasinda esyalarinizin tamami ambalajli olarak tasinir. Amasya asansörlü taşıma Bu sekilde kirlenme ve tozlanma riski de olmaz. Ayrica tasinma kirliligi de yasanmaz. Yeni ikamet edeceginiz ev yani tasinacagiz ev sehir disinda ise firmayla sehirlerarasi nakliyat konusunda daha önceden konusmus olmalisiniz. Bu durumda normal tasinma fiyatina yakit gideri de eklenecektir.Ofis tasima hizmetinde de ev esyalarinin tasinmasi gibi özenle çalisilir. Ofis esyalariniz zarar görmeden ve isinizi aksatmayacak sekilde yeni ofisinize tasinir. Nakliye firmasi sizlere tüm detaylar hakkinda bilgi verecektir. Tasima firmalarinin ayrica ev depolama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Daha küçük bir eve tasinanlar, evinde kullanmadigi esyalar olan ya da kentsel dönüsümden yararlanan kisiler esyalarini firmanin depolama alaninda istedikleri süre muhafaza altina alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.