Ank Günes Nakliyat

21. yüzyilin Türkiye’ sinde Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetleri artik kurumsal çati altinda hizmet sunumunun gerçeklestirildigi önemli hizmet sektörlerinden birisi konumunda bulunurken, sektörün bu gelisiminde firmamiz her zaman çalismalari ile öncülük yapiyor. Gelisen teknolojiyi yakindan takip eden çalismalarimiz sayesinde her zaman tüketicinin ihtiyaçlarina odakli tasima hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ve uzman tasima personellerimiz, gelisen teknolojinin nakliyat sektöründe sagladigi yeniliklere iliskin düzenli egitim seminerlerine katilimlarini saglayarak, yeniliklere adapteleri sagliyoruz. Böylelikle en yeni ihtiyaçlarinizda dahi sizlere yanit verebilme potansiyeline her daim sahip oluyoruz.

Hazirlik(ekspertiz), paketleme, tasima, yükleme, sevkiyat, bosaltma ve tasima ile birlikte son olarak yerlestirme seklinde 6 kademede gerçeklestirdigimiz nakliyat çalismalarinin her asamasina iliskin olarak detayli bilgi sahibi olmaniza önem gösteriyoruz. Bunun için en basta sizlere ücretsiz sundugumuz ekspertiz çalismasi ile olusturdugumu eksper raporunda tüm bu asamalara iliskin verilere ayrintili olarak yer veriyoruz. Böylelikle önceden sagladiginiz anlasma dahilinde belirtilen Yenimahalle nakliye tarihi ve saati ile tasima süresi ve maliyeti açisindan tasima sirasinda sürpriz sekilde karsi karsiya kalmamanizi sagliyoruz. Herhangi bir olumsuzlukla karsi karsiya kalmadan, esyalariniz yeni adresinize güvenle tasiniyor.

Nakliye islemlerinin paketleme asamasinda sadece en teknoloji ürünü olan ambalajlama ürün ve sistemlerini kullaniyoruz. Bu sayede her türlü dis darbeye karsi esyalarinizin en iyi sekilde koruma altina aliyoruz. Deneyimli ve uzman teknik personellerimiz ile esyalarinizin tasima islemlerini en hassas sekilde gerçeklestiriyoruz. Ayrica Yenimahalle ofis tasima gibi özel hizmet ihtiyaçlariniza odakli teknolojinin en yeni imkanlarindan da etkin sekilde yararlaniyoruz. Özellikle de yüksek katli binalara özel asansörlü nakliyat araçlarimiz gibi özel çözümler ile nakliyat hizmetlerinde her zaman en iyisini almaniza önem gösteriyoruz. Destek hattimiz ile de sorunlariniz için çözüm, merak ettikleriniz için detayli bilgi alabilmenize yardimci oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.