Ankara Avrasya Nakliyat

Ankara evden eve taşımacılık hizmeti birçok firma tarafindan verilen bir hizmettir. Birçok firma bu isi profesyonel olarak ya da sadece kamyonu var diye yapar. Ancak esyalariniz sizin için degerlidir. Çünkü hem begenerek alirsiniz hem de yüklü miktarda ödeme yaparsiniz. Bu yüzden bir tasinma durumunda en büyük korku nakliyat firmasi tarafindan tasinan esyalara bir zarar gelmesidir. Bu yüzden hepimiz en dogru tasima firmasini seçmek isteriz. Bu yüzden firmayi seçmeden önce bize verecekleri hizmetin kalitesini ölçmemiz gerekir. Bu durumda kurumsal olan ya da sizlere tasidigi esyalar konusunda zarar durumunda karsilama sözlesmesi imzalayan firmayi seçmeniz önemlidir

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti veren firmalar bazi isleri yaparken bazi isleri de yerine getirmezler. Bu firmalar evinizdeki tüm esyalarin demontaj islemini yerine getirir, esyalarinizin hepsini paketler ve tasinacagi adrese kadar tasirlar. Esyalarinizi gösterdiginiz odalara kadar götürürler. Getirdikleri paketleri açarlar ve esyalarin tek tek kurulumlarini yaparlar. Ancak piyano, kasa ve canli hayvanlarin tasimasi için tasima isleminden önce tasima firmasiyla görüsmeniz gerekebilir. Çünkü bu tarz esyalar içi ekstra bir fiyatlandirma yapilacaktir. Bunun yaninda ev tasima hizmeti veren firmalar duvar delme isi yapmazlar. Duvara monte edilecek raflar ya da dolaplar olmasi durumundan önceden firmayla görüsülmelidir.

Ankara şehirlerarası taşıma klima sökme gibi isler de bu firmalarin yaptigi isler arasinda degildir. Bu yüzden klima gibi ürünlerinizi servisi tarafindan taktirip söktürmeniz sizin için daha faydali olacaktir. Bunun yaninda nakliye hizmeti veren firmalar temizlik islerini de yapmazlar. Ayrica tasima sirasinda eviniz biraz kirlenebilir. Bu yüzden fazla bir kirlilik olmamasi için bazi ufak önlemler almaniz sizin için iyi olacaktir. Mesela kapi girisine kullanmadiginiz eski bir çarsafi sererseniz daha az kirlilik olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir