Ankara Bayramoglu Ev Taşımacılık

Bazi kisiler tasinmayi gözünde büyütebilir. Özellikle daha önceden olumsuz bir tasinma deneyimi yasamis olanlar bunu yapabilir. Günümüzde Altindag evden eve nakliyat adi verilen hizmet sayesinde tasinmak oldukça kolaylasmistir. Tasima firmalari ile görüserek size yardimci olmalarini isteyebilirsiniz. Tasinmadan önce evinizde bir degerlendirme yapan firma yetkilisi esyalariniza da bakarak size en uygun tasima fiyatini verecektir. Tasinma fiyatini telefonla alamazsiniz. Herkesin esyasina göre, tasinacagi evin özelliklerine uygun sekilde bir fiyat belirlenir. Ayrica baska bir sehre tasinacak olanlar da yakit giderinden dolayi daha farkli bir ücret öder. Bu nedenle telefonda sizlere tasima fiyati veren Ankara evden eve nakliyat firmalarindan uzak durmalisiniz. Tasinma günü geldiginde size verdigi fiyati bir anda degistirebilir.

Ankara ev taşıma sirasinda kararlastirilan günde tasima firmasi ekibi ve esyalarinizi alabilecek kapasitede olan tasima araci ile birlikte gelecektir. Yanlarinda esyalarinizi ambalaj yapmak için gerekli malzemeler ile özel tasima kutulari da olacaktir. Tecrübeli tasima ekibi düzenli bir sekilde evinizdeki esyalari toplamaya baslar. Bir yandan sökülecek mobilyalar hazirlanir, bir yandan digerleri ambalaj yapilir. Küçük esyalar, cam esyalar da paketlenerek tasima kutularina yerlestirilir.

Evinizin toplanmasi, esyalarinizin tasinmaya hazirlanmasi birkaç saati bulmaz. Buna siz bile sasirabilirsiniz. Altindag Nakliye araci esyalarinizi alabilecek büyüklükte olur. Asansör ile indirilen esyalarinizi düzenli sekilde araca yerlestirilir. Daha sonra yeni evinize dogru hareket baslar. Ankara şehirlerarası taşımacılık isleminde de tüm asamalar bu sekilde olur. Esyalarin hepsi ambalajli sekilde tasinir. Ayrica tüm esyalariniz sigortali olarak tasinir.

Sehirlerarasi nakliyat ihtiyaciniz olursa, esyalarinizi baska bir sehre tasitmak isterseniz tasima firmasi size yardimci olacaktir. Ayrica Altindag ev depolama hizmeti veren firmadan esyalarinizi bir süre muhafaza etmesini de isteyebilirsiniz. Bu hizmet geçici olarak esyalarinizin korunmasina yardimci olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.