Ankara Can Asansörlü Nakliyat

Bütün çalismalarimizi Yenimahalle evden eve nakliyat kapsaminda dünya standartlarinda gerçeklestirmeye önem vermekteyiz. Esya tasima islemini yapan bir firma olarak her geçen gün basari grafigini yükseltmeye kararliyiz. Müsterilerimiz ile kol kala el ele yürüdügümüz yolda hiçbir zaman maddiyati hedeflemeden öncelik kitle memnuniyeti elde etmeyi amaçlamaktayiz. Ev esyasi tasima, kurumlara ait mekânlardaki esyalari tasima hizmetlerini topyekûna yapmaktayiz. Bunun yaninda her türlü parça esya tasima söz konusu oldugunda bizler sizlerin hizmetinde çalisan birer eleman olmaktayiz.

Her hareketimizi sizlerin taleplerine uygun tarzda düzenlerken her an hizmete hazir uzman kadromuz müsteri hizmetlerinden gelecek talimatlari beklemektedir. Yakin zaman içinde geliserek hizla yayginlasan asansörlü esya tasima alaninda Yenimahalle evden eve nakliyat olarak her ortama uygun mobil ekipmanlar kullanmaktayiz. Bunun için müsterilerimizin destegini de alarak her noktaya götürecegimiz elemanlarimizla ve ekipmanlarimizla hareket etmekteyiz. Araçlarimizin dünya standartlarinda gelismis modern yapisi sayesinde en basta yükleme isleminde kolaylik saglamaktadir. Istifleme ve güvenlik asamasinda maksimum performans saglamaktadir. Kapali kasa olmalarinin yaninda her türlü esyanin havalanmasini saglayarak terleme riskini ortadan kaldirmaktadir.

Esya tasima alaninda parça esya tasima faaliyetlerinde eksiksiz hizmet verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluslarin esyalarini titizlikle paketleyerek en uygun zaman araliginda emniyet kurallari çerçevesinde tasimasini yapmaktayiz. Her nakliyat elemanimiz ferdi kaza sigortasi yapilmis, is ve isçi güvenligi konusunda tüm hususlar eksiksiz tamamlanmis durumda çalismalar sergilemektedir. Is güvenligi konusunda sertifika sahibi profesyonel Yenimahalle evden eve nakliyat elemanlarimiz esya sahiplerinin sorumlulugunu en alt seviyeye indirecek sekilde çalismalar sergilemekledir. Özellikle resmiyet kazanmis ISG faaliyetlerini yakindan takip etmekteyiz. Bu sayede tasinma ve diger transfer faaliyetlerinde is güvenligi konusunda hassas tavrimizi ortaya koymaktayiz. Anlasma safhasindan ilk muayene safhasina, ekspertiz hizmetlerinden müsteri onayi safhasina her asamada müsterilerimizin fikirleri dogrultusunda hareket etmekteyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.