Ankara Güven Taşımacılık İnşaat Pet

Tasinmanin en zor tarafi esyalarin toplanmasi ve ambalaj yapilmasidir. Esyalarin açikta tasinmasi daha fazla zarar görmelerine neden olur. Bu yüzden balonlu naylon gibi malzemelerle ambalaj yapilmalidir. Böylece darbelere karsi, çizilmelere karsi esyalariniz korunmus olur. Etimesgut Ankara evden eve taşımacılık alaninda hizmet veren firmalardan bu sekilde yardim alabilirsiniz. Tasinirken hiç zorlanmaz ve esyalariniz da zarar görmez. Siz degerli ve özel esyalarinizi topladiktan sonra kalan isleriniz firmanin tasima ekibi halleder. Nakliyat firmalari esyalarinizi sehir içi ve sehir disi istediginiz yere tasir. Etimesgut Ankara şehirlerarasi nakliyat hizmeti veren firmalarla baska bir sehre tasinmak istediginiz de mutlaka görüsmelisiniz.

Evden eve esya tasimaciligi yapan firmalar Ankara asansörlü taşımacılık konusunda oldukça hassas davranirlar. Hizmet verdikleri kisilerin tasinma sirasinda esyalarina zarar gelmemesi için özen gösterirler. Esyalari açikta tasimaz ve her birini ambalaj yaparlar. Kirilacak esyalari sararak özel tasima kutularinin içine yerlestirirler. Mobilyalarinizin demontaj ve montaj islerini yaparlar. Beyaz esyalarinizi da ambalaj yaparak usulüne uygun sekilde tasirlar. Tasinma konusunda oldukça deneyimli olan ekip bu süreci düzenli bir sekilde tamamlar. Esyalari asansörle tasir ve tasima aracinin içine yerlestirirler. Firma daha önceden esyalarinizin durumuna baktigi için esyalarinizin kapasitesine uygun bir tasima araci ile gelir. Nakliye sirasindaki olasi kazalara karsi esyalarinizi degerinde tasima sigortasi da yaparlar.

Tasima firmalari ayni zamanda Etimesgut ofis tasima ihtiyacinizda da sizlere yardimci olur. Ofisteki mobilyalarin demontaj ve montaj islerini yaparlar. Esyalari islerinizi aksatmadan yeni ofisinize tasirlar. Firmalarin bir baska hizmeti de Etimesgut ev depolama alanindadir. Bu hizmet esyalari için geçici olarak bir yer arayan müsterilere büyük bir kolaylik saglar. Makul fiyatlara esyalarinizi bu depolama alaninda bekletebilirsiniz. Esyalariniz nem, su, isi gibi olumsuz etkenden etkilenmeden korunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.