Ankara Özekinciler Nakliyat

Süphesiz tasinmanin en yorucu kismi esya paketlemektedir. Paketleme günler öncesinden baslar ve evdeki tüm esyalar kullanilamaz hale gelir. Bizler Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak paketlemeyi sizler için yapiyoruz. Üstelik yalnizca birkaç saat içinde. Tasinmaya karar verdiginiz an bizi arayip ücretsiz eksperlerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz anlasma sonrasi hemen gelirler ve en saglam ambalajlar ile esyalarinizi paketlerler. Bu sayede kristal, cam, ahsap ya da beyaz esyalariniz asla zarar görmez.

Firmamiz asansörlü nakliye sistemlerini kullanmakta. Yani sizin 15. Ya da 20 katta oturuyor olmaniz tasimaniza engel teskil etmiyor. Çünkü bizler Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü sistemlerimiz ile esyalarinizi yüksekten de tasiyabiliyoruz. Üstelik insan gücü kullanmadigimiz için esyalarinizin zarar görme riskini de minimize ediyoruz. Üstelik yalnizca evlerinizi degil, ayni yöntem ile ofislerinizi ve evlerinizi de tasiyoruz.

Bizler hem Istanbul’da, hem de Türkiye’nin dört bir yaninda nakliye hizmeti vermekteyiz. Günlerce sürmesini beklediginiz tasinma islemlerini dahi yalnizca birkaç saate sigdirabiliyoruz. Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak sizleri rahatinizdan etmeden tasinmanizi sagliyoruz. Sizler hiçbir zahmete girmeden yeni bir yere tasinmanin keyfini sürebilirsiniz.

Pek çok nakliye firmasi esyalarinizi tasindiginiz noktada gelisigüzel birakir. Onlari yerlestirmek ve monte etmek sizlere kalir. Üstelik bu oldukça yorucu bir islemdir. Bizler yalnizca tasimiyor, ayni zamanda düzenliyor ve yerlestiriyoruz. Tüm esyalarinizi paketlerinden çikariyor dilediginiz noktalara yerlestiriyoruz. Üstelik demonte esyalarinizi da ücretsiz olarak monte ediyoruz. Eger sizler de zahmetsiz ve güvenle tasinmak isterseniz hemen arayin. Ücretsiz eksperlerimiz gelip sizin için en ekonomik fiyat teklifini sunsun. Firmamizin her bütçeye uygun bir teklifi bulunuyor. Üstelik sehir içi ya da sehir disi tasimacilikta öncüyüz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.