Ankara Profesyonel Nakliyat

Sizlere daha iyi nakliye hizmeti verebilmek için araç filomuzu yeniledik. Artik kapali ve genis kasalara sahip tirlarimiz ile profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Üstelik hiçbir esyanizin diger esyaniza zarar vermeyecegi sekilde gelistirdigimiz araç kasalarimiz, elektronik esyalarinizin da güvenle tasinmasini sagliyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olan bizler, siz degerli müsterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için asansörlü sistemleri de kullanmaktayiz. Bu sistemler nakliyenin çok daha güvenli, çok daha hizli yapilmasini sagliyor. Böylelikle degerli zamaninizda sizlere kalmis oluyor.Isyerleriniz ya da evleriniz için vermis oldugumuz nakliye hizmetlerine paketleme de dâhildir. Paketlemeyi ustalarimiz en dayanikli malzemelerden yapmaktadir. Artik mobilyalariniz ya da beyaz esyalariniz için endiselenmenize gerek bulunmuyor. Çünkü bu esyalarinizi paketledigimiz ambalajlarimiz, esyalarinizin çarpma ya da sürtme gibi durumlarda zarar görmesini engelliyor.

Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak isyerlerinizde bulunan elektronik malzemelerinizi de ayni hassasiyet ile paketliyoruz. Bu sayede sizler, günler öncesinden islerinize ara verip esya paketlemek ile ugrasmiyorsunuz.Kapali kasa araçlarimiz ve kullanmis oldugumuz teknolojik cihazlarimiz sayesinde, üstlendigimiz her nakliye isini basariyla tamamladik. Ancak önceki deneyimlerinden kaynakli içi rahat olmayan müsterilerimiz için sigortali tasimacilik ürününü de gelistirdik. Bu ürünümüz, yeni ve pahali esyalarinizi sigorta kapsamina aliyor. Eger esyalariniz zarar görür ise anlasmali oldugumuz sigorta sirketi tarafiniza ödeme sagliyor.

Özellikle sehir disi tasimacilikta çok sik kullanilan bu ürünümüz sayesinde, gözünüzü arkada birakmadan, güvenle tasimaciligimiza devam ediyoruz.Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman en ekonomik fiyat politikasini benimsedigimizi iddia ediyoruz. Hatta bunun için önceden bir ekspertiz çalismasi da yapiyoruz. Bu sayede basta konusulan rakam nakliye sonrasinda da degismiyor. Üstelik ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.