Aricioglu Evden Eve

Tasinmak, herkesin yasam kosullarinin bir getirisi olarak karsi karsiya kalabilecegi bir durumdur. Evlerin en degerli esyalarinin pek çok riskli durumdan geçirilmesine neden olacak tasinma süreci fazlasiyla göz korkutucudur. Yeni bir eve tasinmak her zaman zorlu ve yorucu oldugu gibi pek çok sorunun yasanmasina da neden olmustur. Ancak firmamizin uzun yillardir faaliyet gösterdigi Yenimahalle evden eve nakliyat sektöründeki dünya standartlarina uygun hizmetleri, tasinma sürecini sizler için basit ve güvenli bir hale getiriyor. Evden eve tasima hizmetlerimiz sürecinde sizin yapmaniz gereken herhangi bir müdahale bulunmadan sürecin mesakkatli yapisindan etkilenmeden, son derece konforlu bir sekilde süreci atlatabilmenize yardimci oluyoruz.

Özellikle de hizmetlerimiz, esyalarinizin sadece Yenimahalle nakliye aracina yüklenmesi, transferinin yapilmasi ve yeni eve esyalarin indirilmesi gibi standart bir hizmet sürecinden olusmamaktadir. Çünkü her zaman maksimum seviyede müsteri memnuniyeti hedefleyerek, çalismalarimiza yön veriyoruz. Bu çerçevede de esyalarinizin uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlemeleri de deneyimli ve uzman personellerimiz tarafindan gerçeklestiriliyor. Ayni sekilde transfer süreci sonunda esyalarin paketlerinden çikartilmasi ve sonrasinda sizden gelecek talepler dogrultusunda evdeki yerlesimini gerçeklestiriyoruz. Böylelikle tüm tasinma süreci içerisinde sadece isteginiz dogrultusunda personellerimizin aninda ‘gözlemci’ olarak yer alabilir ve bu zorlu süreçten kolayca kurtulabilirsiniz.

Evden eve tasima gibi bireysel alanlarda oldugu gibi Yenimahalle ofis tasima hizmetlerimiz ile kurumsal alanlarda da müsterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Ofislerde kullanilan esyalara özel ambalajlama malzemelerimizden, modern tasima sistemlerimize kadar her bir detay ile ofis tasinmasinda da en kaliteli sonuçlari sagliyoruz. Dinamik ve modern nakliyat altyapimiz ile her türlü ofis esya ve malzemesinin hizli ve pratik sekilde tasinmasi potansiyelimizi kullanarak, en kaliteli nakliyat hizmetlerinden yararlanarak, çalismalariniza yeni adresinizde kaldiginiz yerden en kisa zaman dilimlerinde devam edebilmenize yardimci oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.