Atakan Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Teslim almis oldugumuz bütün esyalari firma garantisinde tasima sözü Ankara ev taşıma şirketi vermemizin yaninda müsterilerimizin aklinda soru isareti kalmamasi için sigortalama faaliyetlerini memnun edici seviyede gerçeklestirmekteyiz. Bu çalismalarimizi yapmis oldugumuz sigorta sirketleri dünya çapinda adini duyurmus ve teminat ödeme konusunda hiçbir sorun çikarmayan firmalardir. Bu firmalarin yapmis oldugu çalismalar sayesinde ürünler üzerinde veya esyalar üzerinde ortaya çikabilecek en küçük hasar teminat bedeli olarak ödenmektedir. Esyalarin sigortalanmasi esnasinda uygulamis oldugum ekspertiz hizmeti tamamen esyalarin güncel degerini belirleyerek evden eve nakliyat teminat bedeli ortaya çikarmaktadir.

Ankara güvenli nakliyat Bu çalismalarin odaginda tamamen müsteriler bulunmaktadir. Müsterilerimiz bize teslim etmis oldugu esyalari ayni teslim ettikleri sekilde alabilmeleri için  profesyonel esya sigortalama faaliyeti gerçeklestirmekteyiz.Dünden bugüne daha gelismis bir sekilde gerçeklestirilen evden eve nakliyat çalismalarinda hazirlanmis olan nakliyat sözlesmesi ayrica esya sigortalama faaliyetinde oldugu kadar esyalari garanti altina almaktadir. Bu çalisma faktörünü gerçeklestirirken tamamen müsterilerimizin fikirleri dogrultusunda maddeler olusturmaktayiz. Bu maddelerin içerisinde esyalarin güncel degeri ve esyalarin sayisi, esyalarin kaplamis oldugu hacim açik bir sekilde belirtilmektedir. Bunun haricinde yol güzergâhinda ortaya çikabilecek bütün hasarlar firmamizin sorumlulugundadir. Özellikle parça esya tasimaciliginda evden eve nakliye sözlesmesi ayrintili bir sekilde hazirlanir. Çünkü araçlarin içerisinde farkli kisilere ait esyalar olacagi için karismamasi ve hasar olusmamasi için detayli çalismalar yapilmaktadir.Esya sigortalama faaliyetini parça esya tasima konusunda daha detayli halde hazirlayan firmamiz her iki esya içinde ayri sigorta poliçesi hazirlamaktadir.

Araçlar içerisinde yer alan esyalarin tek tek teminat bedeli belirlemektedir. Ankara şehirlerarası taşımacılık Firmamiz bu konuda titiz çalismalar gerçeklestirirken müsterilerimizin tekliflerini ve fikirlerini her zaman degerlendirmektedir. Alt yapimizda tecrübe deneyim olarak kullanmaktadir. Geçmisten günümüze gerçeklestirdigimiz bütün çalismalarimizin toptan tecrübe olusturabilmesi için tutmus oldugumuz kayitlarimiz yönetim kadromuz tarafindan degerlendirilmektedir. Özellikle evden eve nakliyat çalismalarinda gerçeklestirilen esya sigortalama faaliyetleri güncel degerler üzerinden yapilmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.