Cansizoglu Nakliyat

Yasam alanlarinizin degerli esyalarinin kullaniminda oldugu gibi tasima islemlerinde de mutlaka en yüksek güvenlik önlemlerini almaniz çok önemlidir. Esyalarinizin tasima sirasinda kirilma, çizilme, çatlama ya da benzeri tiplerde tahribatlara maruz kalmamasi için uygun paketleme ürünleri ile koruma altina alinmasi gerekir. Ancak disaridan temin edilecek uygun olmayan ürünler ile bunun saglanabilmesi mümkün olmaz. Çankaya Evden eve nakliyat hizmetlerimiz dahilinde bu konuda güvenligi en iyi sekilde saglayabilmek için beyaz esya ürünlerinizden, mutfak gereçlerinize kadar her bir ürün grubuna özel ambalajlama ve paketleme ürünlerini kullaniyoruz. Esyalarinizin tasarim özelliklerine uygun olarak dizayn etmis oldugumuz paketleme malzemelerimiz sayesinde herhangi bir güvenlik riski altinda kalmaz.

Esyalarinizi tasima süreci boyunca garanti kapsamimiz altina aliyoruz. Böylelikle herhangi bir olagan disi durumun müsterilerimiz açisindan bir magduriyet teskil etmemesini sagliyoruz. Donanimli araçlarimiz ile gerçeklestirdigimiz tasima islemlerimiz sayesinde esyalarinizi steril ve uygun sartlarda tasinmaktayiz. Çankaya Nakliye hizmetlerimizin her alaninda kullandigimiz araçlarimiz o alanda mevcut olan sartlara ve gerekliliklere uygun olarak dizayn edilmistir. Böylelikle ev esyalarinizin uygun olmayan araçlarda tasinmasinin kirlenme ve zarar görme gibi etkiler olusturmasi seklinde bir durum asla söz konusu olmaz.

Eviniz için oldugu gibi ofisiniz içinde her zaman dünya standartlarina uygun kalite nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Özel Çankaya ofis tasima çözümlerimizin interaktif yapisi sayesinde ofisinizde bulunan esyalarinizin tasima islemlerine iliskin öneri ve taleplerine de hassasiyet göstererek, uygun tasima islemlerini gerçeklestiriyoruz. Ayrica yüksek katli binalardaki tasima islemleri için asansörlü nakliyat araci gibi teknolojik özellikler barindiran sistem ve araçlar kullanarak, tasima islemlerini olabilecek en güvenli ve ayni zamanda da en hizli hale getiriyoruz. Ister ofis ister de ev tasima için olsun fark etmeksizin her konuda bilgi almak, hizmet basvurusunda bulunmak için 7/24 destek hattimiza ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.