Çayyolu Ugurum Nakliye

Tasinma sirasinda en çok beyaz esyalar zorlar. Çünkü bu esyalarin tasinilan noktada yeniden monte edilmesi gerekir. Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak bizler, bu esyalarinizin montelenmesi konusunda da destek veriyoruz. Üstelik yalnizca bu esyalariniz için degil, demonte olarak tasiyacagimiz teknolojik cihazlarinizi ve mobilyalarinizi da ulastigimiz noktada ücretsiz olarak monte ediyoruz. Bu sayede esyalarinizi monte ettirmek için yeniden apayri bir masrafa girmenize gerek kalmiyor.

Firma olarak sizler için verdigimiz hizmetler bununla sinirli degil. Ayni zamanda büyük bir titizlikle tüm esyalarinizi paketliyoruz. Tek bir bardaginiz dahi paketlenmemis bir sekilde araca yüklenmiyor. Üstelik paketlemeyi balonlu ve dayanikli ambalajlar ile yapiyoruz. Bu sayede olasi bir çarpma ya da düsmede esyalariniz zarar görmüyor. Üstelik bunu nakliyenin gerçeklesecegi gün yapiyoruz ve günler öncesinden esyalarinizi toplamaniza gerek birakmiyoruz.

Sehir içi ya da sehirlerarasi tasimacilik hizmeti alacaksiniz ve esyalarinizin zarar görme riski sizi korkutuyor mu? Tam da bu noktada tasimacilik sigortalarimiz devreye giriyor. Bu sigortalarimiz sayesinde ev ve isyerlerinizdeki esyalarinizi teminat kapsaminda güvence altina aliyoruz. Yüklemede, tasimada ya da indirmede herhangi bir aksilik yasanir da esyalariniz zarar görür ise tarafiniza Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak ödeme gerçeklestiriyoruz. Üstelik teminat bedellerini yüksek tutuyor ve sizleri magdur etmiyoruz.

Yenilikçi firmamiz, ayni zamanda kapali kasa tirlar ile isyeri tasimaciligi konusunda da destek vermekte. Ofis ve bürolarinizdaki esyalar ekiplerimiz tarafindan hizlica paketlenmekte ve araçlarimiza yüklenmektedir. Özellikle büyük bir hassasiyet gerektiren bilgisayar ve elektronik cihazlariniz, özel ambalajlar ile kaplanmaktadir. Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak, esyalarinizi en az sizler kadar düsünüyor ve büyük bir titizlikle nakliyeyi gerçeklestiriyoruz. Dilerseniz ücretsiz eksperlerimiz araciligi ile sizlere ne ucuz fiyat teklifimizi verebiliriz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.