Dayi Yegen Nakliyat

 Ankara şehirler arası nakliye hizmetlerinde ve esya tasimaciligi konusunda uzun yillardir degerli müsterilerimizin istekleri dogrultusunda tecrübeli faaliyetler ortaya çikarmaktayiz. Esya tasimaciliginda deneyim ve tecrübeyi bir arada kullanmaktayiz. Tecrübeli elemanlarimiz teknolojik ekipmanlari kullanirken esyalarin zarar görmemesi için gerekli tüm hassasiyeti göstermektedir. Hizmetlerimiz konusunda herhangi bir esya boyutu veya mesafe gözetmeksizin tüm yurt genelinde en saglam en tecrübeli evden eve nakliyat firmasi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Ankara asansörlü nakliyat Bu zamana kadar lojistik hizmetlerinde göstermis oldugumuz basari, basari hikayemizi her zaman olumlu yönde etkilemektedir. Kullanmis oldugumuz ambalaj malzemelerinden araçlara kadar her detay planlanmaktadir. En alt kademedeki elemandan en üst seviyedeki yönetim kadrosundaki elemana kadar herkes müsteri memnuniyeti çerçevesinde çalismaktadir.Gelistirilen esya tasima yöntemleri sayesinde asansörlü esya tasima sistemini en yaygin kullanan evden eve nakliyat firmasi olmaktayiz. Nakliyat çalismalarini gerçeklestirirken genellikle mobil asansörler kullaniyoruz. Bu asansörler sayesinde en yüksek katlara güvenli bir sekilde esyalarin nakliyesi saglamaktadir. Bunun en önemli özelligi asansör kiralama faaliyetine harcanacak zaman ve parayi tamamen firmamiz içerisinde  absürde etmekteyiz.

Ankara şehirlerarası taşımacılık Esya tasiyacak kisilerin daha az maliyetle esyalarini gerekli gördükleri noktaya transferini saglamalarinda yardimci oluyoruz.Hizmet alani olarak herhangi bir sabit nokta belirlememekteyiz. Hizmetlerimizin en basinda evden eve nakliyat hizmetleri bulunmaktadir. Fuar tasimaciligi, fabrika tasimaciligi, okul ve yurt tasimaciligi, villa ve rezidans tasimaciligi gibi önemli faaliyetler bulunmaktadir. Fabrika tasimaciligi söz konusu oldugunda sigortalama faaliyeti daha çok önem kazanmaktadir. Ekspertizlerimizin uzman kisilerden olusmus olmasi risk faktörlerini tamamen bertaraf edecek sekilde sigortalama faaliyeti gerçeklesmesini saglamaktadir. Burada verilen teminatlar karsilanan zararlar esya sahiplerinin magdur olmamasi için gerekli alinmis tedbirlerden yola çikilarak gerçeklestirilmistir. Tecrübe ve teknolojiyi, profesyonelligi ve deneyimi bir arada kullanan firmamiz müsterilerimizin her zaman kazançli çikmasini hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.