Efe Lojistik Taşımacılık

Ankara lojistik taşımacılık faaliyetlerinde uzun yillardir müsterilerimize verdigimiz degeri kaliteli hizmetlerimizde göstermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayisi çerçevesinde bugüne kadar sürdürmüs oldugumuz güvenli çalismalarimizi müsteri odakli olacak sekilde gerçeklestiriyoruz. Siz degerli müsterilerimizin her zaman kaliteyi yakindan görmesini hizmetlerimiz alaninda genis tabanli seçenek olusturmayi hedeflemekteyiz. Esya tasimaciligi sektöründe geçmisten günümüze gerçeklesmis olan müsteri memnuniyeti anlayisini daha genis bir alana yaymayi planlamaktayiz. Planlarimiz ve projelerimiz dahilinde gerçeklesen ve esya sigortalama faaliyetleri  asansörlü esya tasimacilik sektörü gün geçtikçe firmamiz tarafindan daha gelismis bir sekilde uygulanmaktadir. Kaliteli hizmet güvenli is ortami yaratma konusunda ekip ruhunu benimsemis profesyonel elemanlarla hizmet olusturmaktayiz.
 
Bütün faaliyetlerimizin müsteri odakli Ankara evden eve nakliyat çerçevesinde gelismesi için müsteri olarak bizlere basvuran isyeri sahipleri, ev sahipleri ile hemfikir olmaya gayret gösteriyoruz. Çünkü gerçeklestirilecek çalismalarda önemli olan karsilikli anlayisin oldugunu benimseyen bir ekibiz. Bu ekip çalismasi sayesinde esya sigortalama faaliyetinde en büyük teminatlar saglanirken garantili tasima sektörü de daha anlasilir hale getirilmektedir. Özellikle esyalar sigortalarinken müsterilerimizin öngörmüs oldugu degerler ile güncel degerler kiyaslanarak gerçek degeri üzerinden teminat bedeli belirlenmektedir.

 
Esya paketleme sirasinda esya sahiplerinin müdahalesi kesinlikle göz ardi edilmemektedir. Çünkü müsterilerimizin fikirleri ve düsünceleri bizim için biraz deneyim ve tecrübe olarak çalisma hayatimiza yansimaktadir. Her müsterimizin fikirlerini belirlemis oldugunuz personel tarafindan not altina almaktayiz. Alinan notlar is bitimi sonrasinda analiz edilmek üzere Ankara şehirlerarası taşımacılık firmamizin veri tabaninda degerlendirilmektedir. Müsteri hizmetleri yönetim kadrosu ve çalisma ekibi olarak bir araya geldigimizde olusturdugumuz toplanti ortaminda müsterilerin istekleri tamamen masaya yatirilmaktadir. Degerlendirilen görüsler nakliyat çalismalarinda birer tecrübe olarak ileriki  faaliyetler de kullanilmaktadir. Bu sayede firmamiz günden güne daha kaliteli isler ortaya çikarmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.