Elizan Nakliyat

Toplum yasantisinda tasinma, istense de istenmese de karsilasilabilecek durumlardan birisidir. Her ne kadar hazirlik yapilirsa yapilsin tasinma islemi son derece yorucu ve zahmetli bir süreçtir. Ayrica yetersiz ekipman, bilinçsiz tasima gibi pek çok faktör esyalarinizin ciddi zararlar görmesine neden olacaktir. Tecrübeli ve uzman tasima personellerimiz ile esyalarinizin güvenle yeni evinize tasinmasi noktasinda profesyonel Yenimahalle evden eve nakliyat çözümlerimizle bu riskleri ortadan kaldiriyoruz. Tasinacak her esyanin boyut, nitelik ve sekline uygun en modern ambalajlama sistemleri ile özel olarak koruma altina aliyoruz. Böylelikle tasima sirasinda disaridan gelebilecek her türlü darbeye karsi en iyi sekilde korunarak, tasimasini gerçeklestiriyoruz.

Profesyonel Yenimahalle nakliye çalismalarimizda görev alan her bir personelimizin alaninda uzmanliginin bulunuyor olmasi sayesinde de-montaj islemlerinden paketleme islemlerine kadar tüm islemler belirli bir düzen içerisinde süratle gerçeklestirilerek, sadece ev esyasi tasima için dizayn edilmis özel araçlarimiza yüklenir. Böylelikle çok kisa zaman dilimleri içerisinde herhangi bir güvenlik riski söz konusu olmadan esyalarinizi yeni adresine ulastirabiliyoruz. Ayrica hizmetlerimiz dahilinde esyalarinizin yeni evinizdeki yerlesimlerini de sizin yönlendirmeleriniz dogrultusunda uyguluyoruz. Tüm bu kaliteden ödün vermedigimiz hizmetlerimize iliskin ilk talebiniz dogrultusunda ücretsiz ekspertiz çalismasi yaparak, tüm tasinma sürecini belirli bir dogrultuda planlayarak, hareket ediyoruz. Bu sayede tasima sirasinda hem maliyet hem de zaman yönünden herhangi bir sürprizle karsi karsiya kalmamanizi sagliyoruz.

Profesyonel nakliyat hizmetlerimiz dahilinde tasinacak esyalariniz ofis esyasi olmasi durumunda da yine ayni özveri ve hassasiyet ile esyalarinizi yeni adresinize tasiyor. Yenimahalle Ofis tasima hizmetlerimizde ofiste kullanilan büyük boyutlu teknolojik cihazlardan, genel ofis malzemelerine kadar yine tüm esyalar için özel ambalajlama çalismalari gerçeklestirerek, tasima için güven altina alarak, tasima islemlerini gerçeklestiriyoruz. Ofis ve ev tasima hizmetlerimize iliskin daha net bilgilere her zaman destek hattimizdan ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.