Erce Lojistik Taşımacılık

Herkes yasaminda bir defa olsun tasinmak zorunda kalabilir. Tasinmak basli basina stres kaynagi olan bir istir. Çünkü evdeki esyalarin hasar görmeden yeni eve tasinmasi sanildigi kadar kolay degildir. Ancak Yenimahalle Ankara lojistik taşımacılık sektöründeki yeni gelismeler sayesinde tasinma hizli ve kolay hale gelmistir. Daha önceden olumsuz tasinma deneyimi yasamis olanlar bile yeniden tasindiklari zaman aradaki farki görecektir. Tasinma sirasinda en önemli unsur esyalarin hasar görmeden oldugu gibi yeni eve gitmesidir. Bunun yapilabilmesi için profesyonel yardim alinmasi gerekir.

Esya tasimaciligi hem evler için hem de Yenimahalle Ankara ev ofis nakliyat sirasinda organize sekilde yapilmalidir. Esyalarin tasima sirasinda zarar görmemesi için her türlü önlem alinmalidir. Ayrica esyalarin degerine uygun sekilde sigorta yapilmasi gerekir. Sigorta islemlerini tasima firmasi yapacaktir. Esyalarin durumuna göre bazi mobilyalarin demontaj isleri mobilya uzmani tarafindan yapilmalidir. Esyalarin paketlenmesi ambalaj yapilmasi da firmanin deneyimli çalisanlari tarafindan en uygun sekilde gerçeklestirilmelidir. Bu islemler esyalarin zarar görmesini engellemek için mutlaka yapilmalidir.

Tasinma gününde kararlastirildigi gibi firma çalisanlari planli bir sekilde esyalarinizi toparlayacaktir. Esyalar ambalajli bir sekilde asansör yardimiyla evden çikarilir ve aracin içine düzenli sekilde yerlestirilir. Bu yerlestirme islemi bile önemlidir. Nakil sirasinda esyalarin devrilmemesi ve birbirine zarar vermemesi gerekir. Evdeki beyaz esyalar uzmanlar tarafindan sökülür. Ankara evden eve taşımacılık Avizelerin sökülmesi de firma tarafindan yapilir. Ancak yeni evinize avize montaji güvenlik sebebiyle yapilmamaktadir. Bunun için bir elektrikçi çagirmaniz gerekecek.

Esyalarin alinacagi evin bosaltilmasi tasinmanin en önemli asamasidir. Bundan sonra yeni evinize yerlesirken sizler bile daha rahat olursunuz. Esyalariniz eve tasindiktan sonra ambalajlari açilir ve gereken montaj islemleri yapilir. Sizin belirlediginiz yerlere mobilyalariniz yerlestirilir. Cam esyalariniz da paketlerinden çikarilir. Bütün islemler bittikten sonra evinize son halini kendiniz verirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.