Eren Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat faaliyetlerini yürütürken önemli olan tasinacak esyalarin bir yerden alinip bir yere sevk edilmesi gibi sade bir düsünce kabul edilmemektedir. Firma olarak tasimacilikta profesyonel faaliyetler ortaya çikaran ekipler kurmaktayiz. Bu ekipler sayesinde esyalarin ilk muayene zamanindan müsteri onayi asamasina kadar tüm planlar programlar detayli bir sekilde yapilmaktadir. Özellikle sehirler arasi tasimacilikta profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini sunan firmamiz kaliteli ayni zamanda profesyonel çalismalar gerçeklestiriyor.Hizmet vermeye devam ettigimiz alanda müsterilerimizin her zaman çözüm ortagi olmayi hedefliyoruz.

Ankara şehirlerarası nakliyat özellikle evden eve nakliyat konusunda kendini kanitlamis olan firmamiz müsteri taleplerini zamaninda almaktadir. Profesyonel kadrosu ile bunu güvenli bir sekilde gerçeklestirmektedir. Lider firma konumuna gelebilmemiz için çok çalismamiz gerektigini biliyoruz. Bu nedenle parça esya tasimaciliginda büyük fabrika esyasi tasimaciligina kadar tüm detaylari her gün daha planli hale getirmekteyiz. Müsteri memnuniyetini hiçbir zaman aklimizdan çikarmamaktayiz. Ekiplerimiz tüm degerlerini bu yönde olusturmaktadir. Yüksek kalite anlayisimiz sayesinde çevreye duyarliyiz. Kullandigimiz malzemelerin geri dönüsüm saglamasi konusunda da etkili çalismalar gerçeklestirmekteyiz. Bu nedenle özellikle ambalaj malzemesi kullanimlarinda Kraft kagit kullanimina önem vermekteyiz.Sehirlerarasi nakliyat hizmetlerinden, esya depolama hizmetlerine her detay ele alinmaktadir. Esya paketleme hizmetlerinden demontaj hizmetlerine kadar tüm detaylari profesyonel ekiplerimiz ile planli bir sekilde gerçeklestiriyoruz. Özellikle esya depolama hizmetlerinde kullanmis oldugumuz araçlar ve depolar esyalarin korunmasi asamasinda en yüksek koruma programlarini kullanmaktadir.

Ankara asansörlü taşımacılık Böylelikle esyalarin depolari istiflenmesi korunmasi tekrar yüklenerek yeni yerlerine nakliyesi tamami firmamizin sorumlulugundadir. Depolama sahasinda ortaya çikabilecek risk faktörleri tamamen ilk ekspertiz hizmeti uygulanirken evden eve nakliyat sözlesmesinde belirtilmektedir. Bu gibi çalismalar da nakliyat hizmetlerini yaparken depolama ve esya paketleme islemleri bir bütün halinde gerçeklesecek sekilde ele aliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir