Eryildirim Ticaret

Faaliyetleri içerisinde yer alan degisik kapasitede ve degisik hacimdeki yükleri çesitli Altindag evden eve nakliyat sektörleri olusturarak gerçeklestirmekteyiz. Bu çalisma kapasitesi içerisinde kaliteden asla ödün vermeden müsterilerimize faydali olabilecegimiz bütün çalismalari, memnuniyet saglayacak sekilde gerçeklestiriyoruz. Bunlarin en basinda hijyene ve temizlige asiri önem vererek tasimis oldugumuz esyalarin teslim edilmesinden sonra araçlarimizi hijyenik bir ortam saglayacak sekilde temizligini yaptirmaktayiz. Özellikle gida maddeleri tasidiktan sonra ev esyasi tasinmasi gerekiyorsa kesinlikle araçlarimiz hijyenik bir ortam saglayacak sekilde temizligi yapilmaktadir. Fabrika esyasi tasindiktan sonra tekstil ürünleri tasinmasi gerekiyorsa kiyafetler ve diger ürünler üzerinde herhangi bir koku olusmamasi için araçlar 2 gün süreyle havalandirilmalidir. Bu tarz çalismalari genellikle müsterilerimizin zarar görmemesi için gerçeklestiriyoruz.

 

Kuru yük tasimaciligi yapan bütün araçlarimizin kapasite bakimindan tasiyabilecegi kadar esya yüklemesine özen göstermekteyiz. Bu nedenle fabrika ürünlerinin tasinmasinda makine ve yedek parça tasinmasi asamasinda malzeme agirliklari tasima kapasitesini geçmeyecek sekilde gerçeklesmektedir. Çünkü yol güzergâhlarinda gerçeklestirilen denetimlerde bugüne kadar Altindag evden eve nakliyat çalismalarimizda hiçbir cezai islem uygulanmamistir. Bu bizim gururumuz olmaktadir. Bu gibi çalismalar da diger nakliyat firmalarina örnek davranislar sergiledigimizi açik bir sekilde göstermekteyiz.

 

Çesitli tasimacilik sektörlerini olustururken Altindag evden eve nakliyat hizmetlerinin prensiplerini uygulayarak kaliteyi asla kaybetmeden yolumuza devam etmekteyiz. Bunlarin en basinda kapali kasa araçlarla tasimis oldugumuz gida maddeleri, tekstil ürünleri, ev esyalari ve diger kuru yük maddeleri güvenli bir sekilde tasinmaktadir. Bunun yaninda makine tesisat, fabrika ürünleri, yedek parça ve diger büyük ebatli malzemeler emniyetli bir sekilde açik kasa araçlarin üzerine monte edilerek tasinmaktadir. Sadece ev esyasi ile sinirli kalmayan hizmetlerimizi kaliteli bir sekilde evden eve nakliye prensipleri çerçevesinde gerçeklestiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.