Esat Nakliyat

Yasamin olusturdugu gereklilikler çerçevesinde tasinma her zaman karsilasilabilecek durumlardan birisidir. Çankaya Evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman kalite ve güvenlik odaginda çalismalarimizi sürdürerek, bu zorlu ve mesakkatli süreçte profesyonel destek almaniza yardimci oluyoruz. Evlerin degerli esyalarinin tasinmasi sirasinda kirilma, ezilme gibi zararlar ile karsilasmadan en güvenli sekilde tasinmasini saglamak amaci ile modern çagin tüm yeniliklerinden ve gelismelerinden yararlaniyoruz. Hizmetlerimizde siz degerli müsterilerimizin mevcut ihtiyaçlarina odakli olarak çalismalar gerçeklestiriyoruz.  Tasinacak esyalarin yogunluguna göre sadece evden eve tasima islemleri için dizayn edilmis özel nakliye araç filomuzdan en uygun olan araci yönlendiriyoruz.

Ücretsiz olarak sundugumuz ekspertiz çalismalari ile tasinmasini istediginiz esyalariniza iliskin yogunluk, esya niteliklerini, tasinacak mesafeyi ve tasima sürecine konu olan tüm diger degiskenlerin yer aldigi bir eksper raporu olusturuyoruz. Böylelikle tasima islemleri sirasinda sürpriz ek ödemeler gibi sizi magdur edebilecek durumlarin yasanmasini önlüyoruz. Ayrica eksper raporu çerçevesinde tasinacak esyalariniza uygun ambalajlama malzemelerini tasima günün hazir bulunduruyoruz. Tüm esyalarinizin en uygun olan özel ve modern ambalajlar ile paketlenerek, güven altina alinmasi konusunda büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Bu sekilde esyalarinizin tasinma sirasinda meydana gelebilecek tüm dis darbelere karsi en iyi sekilde koruma altinda olur. Çankaya Nakliye personellerimizin deneyimleri ve uzmanliklari ile de tüm esyalariniz araçlarimiza uygun nizamda yerlestirilerek, en güvenli sekilde yeni adresinize tasiyoruz.

Tasima islemlerinde kurumsal ihtiyaçlara odakli özel hizmet çözümlerimizde bulunuyor. Bu hizmet çözümlerimizden biri de Çankaya ofis tasima hizmetlerimizdir. Kurumsal yapilarin temel elemanlarindan olan ofisler, kurumsal faaliyetlerin olusturdugu gereklilikler dogrultusunda yeni bir adrese tasinmasi gerekebiliyor. Bu tip durumlarda da firmamizin uzman personelleri ofis malzemelerine uygun paketleme malzemeleri ve tasima yöntemleri ile kisa zaman dilimlerinde yeni ofisinize tasinmasini gerçeklestiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.