Esentur Nakliyat

Nakliye söz konusu oldugunda asla güvenden ödün vermiyoruz. Bu nedenle de esyalarinizin zarar görme riskini tamamen sifirliyoruz. Özellikle bunun için asansörlü nakliye sistemlerini kullaniyoruz ki, esyalariniz insan gücüne ihtiyaç duyulmadan tasinabilsin. Çünkü insan gücü, beraberinde riski de getiren bir faktör. Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak bu sistemleri kullaniyor olmamiz ayni zamanda tasinmayi da birkaç saat içinde gerçeklestirebilmemize yardimci oluyor. Yani artik tasinmak tüm gününüzü degil, yalnizca birkaç saatinizi aliyor.

Paketleme firma olarak hassasiyetle üzerinde durdugumuz bir konudur. Zaten paketlemeyi de bizzat kendimiz yapmaktayiz. Çünkü paketlemenin amatör degil, profesyonel sekilde yapilmasi gerektigini düsünüyoruz. Bu nedenle de en dayanikli malzemeleri kullaniyoruz. Bunlarin arasinda kirilgan esyalarinizi zirh gibi koruyan balonlu ambalajlar da bulunuyor. Artik gönül rahatligiyla Ankara  evden eve nakliyat firmasi olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz. Üstelik paketleme zahmetinden de kurtulursunuz.

Firma olarak uyguladigimi fiyat politikasi sayesinde onlarca yeni müsteriye ulastik. Elbette yalnizca uyguladigimiz fiyat politikasi degil, lüks ve genis araçlarimiz, sigortali tasimacilik prensiplerimiz ve ücretsiz eksper destegimiz bizleri sik tercih edilir yapiyor. Özellikle de sehir disi tasimacilik için tercih edebileceginiz sigortali tasimacilik ayricaligi sayesinde, hasar durumunda ödeme almaya da hak kazanirsiniz. Kisacasi esyalariniz ufak bir çizik dahi alsa, bizlerden bunun bedelini talep etme hakkina sahipsiniz.

Firmamizin hizmet dagitim agi oldukça genistir. Hem Istanbul ve çevresine, hem de Türkiye’nin dört bir tarafina kesintisiz hizmet saglamaktayiz. Üstelik montaj gibi, sonradan yapilmasi gereken ve maliyet gerektiren islerinizi de üstleniyoruz. Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak, tasidigimiz esyalari yerlerine yerlestirmeden oradan ayrilmiyoruz. Isterseniz bizlere anahtarlarinizi teslim edin ve dört dörtlük dösenmis ev ya da isyerinizin keyfini çikarin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.