Feraye Nakliyat

Hem sehir içi, hem de sehir disi tasimacilik faaliyetlerinde bulunan bizler, isyeri tasimaciliginda da çok sik tercih edilmekteyiz. Kullanmis oldugumuz asansörlü sistemler sayesinde, tüm esyalariniz 0 risk ile araçlarimiza tasinir. Artik tek tek elde tasima devri kapandi. Çünkü elde esya tasimak düsürme ve çarpma risklerini de beraberinde getirir. Ancak asansörlü sistemler sayesinde birden fazla esyaniz dahi, tek seferde güvenle tasinabilir. Mamak evden eve nakliyat firmalarindan biri olarak, hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi bu sistemlerimiz ile kisa sürede tasiyabiliyoruz.

Firmamiz daima müsteri memnuniyeti odakli çalismaktadir. Buna bagli olarak da paketleme gibi çok zaman alan, sikici islerinizi de üstlenmekteyiz. Özellikle kullandigimiz dayanikli ambalajlar sayesinde, hassas esyalarinizin da sorunsuz bir sekilde tasinmasini sagliyoruz. Artik gazete kâgidi ya da karton kutu gibi ambalajlar ile dayaniksiz paketlemeye son. Çünkü bizler nakliyeye özel hazirlanmis olan balonlu paketler kullaniyoruz. Bu sayede, en kirilgan esyalariniz dahi zarar görmeden tasiniyor.

Eger yeni, teknolojik, elektronik ya da antika esyalara sahipseniz daha hassas bir nakliye süreci talep edersiniz. Çünkü bu esyalariniz zarar gördügünde sizler de maddi açidan zora düsebilirsiniz. Sigortali tasimacilik hizmeti veren bizler, bu esyalarinizi güvence altina aliyoruz. Mamak evden eve nakliyat firmasi olarak, tüm yeni esyalariniz için düzenledigimiz poliçeler kapsaminda, sizlere ödeme gerçeklestiriyoruz.

Kapsamli bir nakliye hizmeti, montaj ve yerlestirme gibi hizmetleri de içermelidir. Fiyati düsük oldugu için alacaginiz nakliye hizmetlerine bu detaylar dâhil degildir. Dolayisiyla montaj için ekstradan masrafa katlanmak durumunda kalirsiniz. Oysa bizler Mamak evden eve nakliyat firmasi olarak, hem uygun rakamlara nakliye hizmeti veriyoruz, hem de montaj ve yerlestirme için ekstra bir bedel daha talep etmiyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.