Güven Trans

Tasinirken çalistiginiz nakliye firmasinin tecrübesinden emin misiniz? Esyalarinizi zarar vermeden kisa sürede tasiyabilecek nakliye firmalari genellikle oldukça yüksek fiyat teklifleri sunarlar. Ancak bizler hem Istanbul’un, hem de tüm Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarindan biriyiz. Çünkü kaliteli hizmeti en uygun rakamlara ayaginiza getiriyoruz. Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak dilerseniz hemen ücretsiz ekiplerimiz tarafiniza yönlendirir ve bütçenize en uygun fiyat teklifini sunariz. Bu sayede sizler de cebiniz yanmadan sundugumuz bu profesyonel nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yillardir edindigimiz tecrübelerimiz ile teknolojiyi birlestiriyor ve sizlere en uzman nakliye hizmetini sunuyoruz. Asansörlü tasima sistemlerini ilk kullanan nakliye firmalarindan biri olarak ev ve isyerlerinizi ayni gün içinde tasiyoruz. Üstelik Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak tasinma öncesi paketleme evresini de üstleniyoruz. Üstelik paketleme sirasinda kullandigimiz ambalajlarin tamami nakliye sektörüne özel hazirlanmis dayanikli paketlerdir.

Firmamiz bünyesinde birden fazla araç ve onlarca çalisan bulunmaktadir. Dilediginiz her an takviye ekiplerimiz ve araçlarimizi yönlendirebiliyoruz. Üstelik araçlarimiz kapali kasa. Bu sayede tasinma sirasinda olumsuz hava kosullarindan kaynakli esyalariniz asla zarar görmüyor. Hatta sehir disi tasimacilikta, saatlerce sürecek yolculuklarda dahi hiçbir esyaniz bir diger esyaniza zarar vermiyor. Çünkü araçlarimizin kazasi tamamen islevsel ve donanimli. Kristal, cam ya da ahsap olsun, her türlü esyanin sapasaglam tarafiniza teslim ediliyor.

Paketlemeyi üstlendigimiz gibi yerlestirmeyi de üstleniyoruz. Genellikle nakliye firmalari tasidiklari esyalari gelisigüzel birakir. Siz de saatlerce bu esyalari yerlestirmek için ugrasirsiniz. Ancak bizler Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak tasidigimiz esyalari dilediginiz noktalara yerlestiriyor ve sizlere is birakmiyoruz. Hatta demonte olan esyalarinizi monte ettirmek için de masrafa görmenize gerek yok. Çünkü bunu da uzman ekiplerimiz sizler için yapiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.