İztaşlar Şehirlerarası Nakliyat

Ankara şehirlerarası nakliyat Insanlik yeryüzünde var oldugu günden beridir sürekli olarak bir yerden bir yere göç etmistir. Kisacasi tasinmistir. Tabii ilk zamanlar tasinma meselesi bu kadar teferruatli degildi. Çünkü insanlarin tasinmasi gereken bu denli büyük çok esyalari mevcut degildi ama bugün tasinma isi basli basina bir istir. O nedenle eski zamanlarda oldugu gibi esyalarimizi sirtimiza alip tasiyamayiz. Günümüzde evimizi veya ofisimizi tasitmayi, temel manada tasinma isimizi  mutlaka ama mutlaka konusunda uzman sektör de kendini ispat etmis firmalar araciligi ile yaptirmak basarili bir nakliyat için olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Aksi takdirde esyalarinizin acemilerin elinde heder olmasi isten dahi degildir.

 

Ankara ev ve ofis taşımacılık ve Mamak sehirler arasi nakliyat olarak esyalarinizi hem ekonomik hem de kaliteli bir tasima hizmeti sunarak tasimayi vaat ediyoruz. Tasinmak için firmamizi tercih etmeniz durumunda esyalarinizin tamaminin sigorta kapsamina alinacagini öncelikle belirtmek isteriz ki bu  alinan tüm önlemlere ragmen yine de esyalariniza istemeden de olsa tasima esnasinda gerek tasima personelimizden kaynakli gerekse dis kaynakli nedenlerden ötürü zarar gelmesi halinde olusan zararin sigorta kapsaminda karsilanarak zararinizin eksiksiz olarak giderilmesini saglayacaktir. Tasinacak tüm esyalariniz özenle paketlenecek ve bu is için özel olarak tasarlanmis özel nakliye tasitlarina yerlestirilecektir, nakliye araçlarina yerlestirilen esyalariniz deneyimli araç soförleri ile birlikte esyalarinizin tasinmasini belirttiginiz adrese hizli ve güvenli bir sekilde ulastirilacaktir. Yeni adresinize ulasan esyalariniz deneyimli çalisanlarimizca esyalarinizin toplanmasinda  gösterilen titizligi aynen göstererek yeni evinize ya da ofisinize isteginiz dogrultusunda yerlestirilecektir.

 

Hizmetlerimiz yalnizca tasinma ile de sinirli degil ayni zamanda esya depolamaciligi konusunda da hizmet vermekteyiz. Ankara ev depolama sayesinde esyalarinizi istediginiz kadar, zaman siniri olmaksizin güven ve emniyet içerisinde depolayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.