Kaleren

Tasinirken çalistiginiz firmanin elemanlari esyalarinizi düsürebilir. Hatta esyalariniz açik kasa araçlardan kayip düsebilir. Bu tarz durumlarda firmadan herhangi bir hak talebinde bulunamazsiniz. Ancak bizler Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak müsteri çikarlarini düsünen bir sirketiz. Dolayisiyla sigortali tasimacilik prensiplerini benimsedik ve uzun süredir de bu sekilde çalismaktayiz. Artik sigorta kapsamina aldigimiz tüm esyalariniz için, zarar görmeleri halinde, tarafimizdan ödeme talep etme hakkiniz bulunuyor. Hatta esyalariniz çizilse dahi tarafiniza bu ödeme gerçeklesiyor. Bu sayede tasimacilik sirasinda esyalarinizin sonu ile ilgili endiselenmenize gerek bulunmuyor.

Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak çalisanlarimiza ve teknolojimize güvenmekteyiz. Özellikle de asansörlü sistemlerimiz sayesinde, esyalarinizi kolayca tasiyabiliyoruz. Günümüzde bu sistemleri hala kullanmayan onlarca firma bulunuyor. Oysa yüksek binalarda bulunan bir evi tasimak için kullanilan insan gücünün riski çok büyüktür. Bizler bu riskleri bertaraf edebilmek için gelistirdigimiz bu sistemler sayesinde, saatlerce sürmesini beklediginiz tasinma islemlerini dahi birkaç saatte hallediyoruz.

Montaj her nakliye sonrasi yapilmasi gereken bir islemdir. Özellikle de beyaz esyalarin yeniden kurulmasi ve çalisip çalismadiginin kontrol edilmesi sarttir. Buna benzer demonte esyalariniz var ise bunlarinda monte edilmesi için ayri bir ekip ile çalismaniz gerekir. Aslinda gerekirdi. Çünkü artik Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak bizler variz. Özelliklerimizden bir tanesi de sizlere bu montaj hizmetlerini ücretsiz olarak veriyor olmamizdir.

Tasinmaya karar erdiginiz anda paketleme islemine baslarsiniz. Son güne sikistirmamak için basladiginiz bu islem, pek çok esyanizin kaybolmasina ya da kullanilamamasina sebep olur. Oysa bizler bu hizmeti de ücretsiz olarak vermekteyiz. Üstelik son gün veriyor ve esyalarinizin tasinmanin gerçeklesecegi güne kadar kullanilabilmesini sagliyoruz. Hemen arayin ve tüm bu hizmetleri çok uygun rakamlara sizlere ulastiralim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.