Karadaş Transport Taşımacılık

Herkes hayatinin bir döneminde tasinma stresi ve yorgunlugu yasamistir. Bu durumu en aza indiren Yenimahalle Ankara şehirlerarası taşımacılık firmamiz size en iyi standartlarda yardimci lmaktadir. Çalisma prensipleimize bagli olarak çalistigimiz için siz degerli müsterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman öncelik tasimaktadir. Özenli ve dikkatli bir sekilde her detaya dikkat ederek görevimizi tamamliyoruz. Ilk olarak evinize önceden gelip kesif yaparak esya potansiyelinize bakiyoruz. Buna göre araç ve personel temini saglayarak size çok daha uygun fiyatli bir hizmet vermis oluyoruz. Zaten fiyatlarimiz piyasaya göre son derece caziptir. Nakit ve kredi karti seçenekleri ile ödemelerinizi rahat bir sekilde yapabilirsiniz.

Müsterilerimiz ile aramizda yaptigimiz sözlesmede hizmet detaylari ve bunun disinda olan seyler netlestirilerek sonrasinda gün belirliyoruz. Sizi oyalamadan en yakin zamanda Yenimahalle Ankara ev taşıma isinizi gerçeklestiriyoruz. Isinde uzman olan personelimiz her seyi sistemli ve planli bir sekilde gerçeklestirerek söz verdigimiz zamanda bitirilmesini sagliyor. Bu anlamda magduriyet yasamaniz söz konusu bile olamaz. Mutfak esyalari hassasiyet gerektirdigi için özenli bir sekilde muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sarilarak saglam kolilere yerlestiriliyor. Bu sekilde hem toplu halde olmalari beirli bir düzenin de olusmasini sagliyor. Esyalariniz sigortali olarak tasindigi için, yasanacak herhangi bir aksilikte en iyi sekilde telafi çözümü devreye girecektir.

Büyük olan parçalar için de asansör sistemi bu konudaki zorlugu ortadan kaldirmaya yetmektedir. Çamasir, bulasik makinalari, buzdolabi, firin ya da koltuk gibi hacmi fazla ve güç gerektiren esyalar sarilarak asansöre yerlestirilerek araçlara bu sekilde rahatça tasinmaktadir. Böylece Yenimahalle Ankara nakliyat sürecinin en sikintili tarafi da basit bir sekilde atlatilmis olur. Ayrica montajlar için de ayri bir ekibimiz talep dogrultusunda bu sürece dahil edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.