Kismet Nakliyat

Tasimacilik uzmanlik gerektiren bir istir. Tasimacilikta amatör yapilanmalar ve ekipler ile çalismak ne yazik ki esyalarinizin zarar görmesine yol açar. Üstelik sizler bunun karsiliginda ilgili kisilerden hiçbir hak talep edemezsiniz. Yillardir tüm ülkede kurumsal nakliye hizmeti veren bizler Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak, isyeri ve ofislerinizin tasimaciligini da üstleniyoruz. Üstelik sigortali tasimacilik sözlesmelerimiz ile sizlerin güvenini kazaniyoruz. Degerli tüm esyalarinizi bu sigorta poliçelerine ekliyor ve olasi bir aksilik karsisinda tarafiniza ödeme sagliyoruz.

Isyerlerinizi ve evlerinizi tasimadan önce paketleme hizmeti veriyoruz. Sizin tasinmanin hiçbir asamadi ile ilgilenmenize ve yorulmaniza gerek kalmiyor. Üstelik paketleme hizmeti için kullandigimiz ambalajlarin tamami, dayanikli malzemelerden üretiliyor. Yani esyalariniz ne tasinirken, ne de araçlarda zarar görmüyor. Üstelik düsüp kirilma gibi bir tehlike de söz konusu olmuyor. Çünkü bizler Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü teknolojik sistemleri kullaniyoruz. Bu sayede insan gücüne bagli düsme, kirilma ve bozulma riskleri ortadan kalkmis oluyor.

Hiçbir amatör firma, tasidigi beyaz esyanizi ya da teknolojik cihazinizi sizin için monte etmez. Üstelik tüm esyalarinizi gelisigüzel salona ya da bos buldugu herhangi bir yere birakip gider. Ancak Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak bizler, tüm esyalarinizi istediginiz yere yerlestirir, demonte esyalarinizi monte eder ve esyalarinizi paketlerinden çikardiktan sonra hizmetimizi sonlandiririz. Kisacasi sizlere anahtar teslim bir nakliye hizmetini, çok uygun rakamlara sunuyoruz.

Hem kurumsal, hem de bireysel tasimacilik alaninda hizmet veren bizler, sektörü göre çok uygun bir fiyat politikasi sergiliyoruz. Üstelik tasinma öncesi verdigimiz fiyat disinda, sizlerden hiçbir masraf talep etmiyoruz. Elbette bunun için, tasinma öncesi tarafiniza eksper yönlendiriyoruz. Eksperlerimiz tüm esyalarinizin analizini sagladiktan sonra sizlere en ekonomik fiyat teklifimizi, adimiza sunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.