Kuşçuoğulları Nakliye Turizm Şirketi

Ankara nakliyat hizmetlerinin kaliteli olmasi uygulama açisindan anlasilabilir sekilde olmasi için Avrupa standartlarinda ve dünya teknolojilerini kullanarak çalismalar yapiyoruz. Bu kapsamda gerçeklestirmis oldugumuz çalismalari müsterilerimizin fikirleriyle saygili bir sekilde gerçeklestiriyoruz. Özellikle özel mülk ve özel esya konumunda bulunan bütün tasinacak malzemeleri öncelikle müsterilerimizin onayi alinarak temas saglanmaktadir. Özellikle yatak odasi bölümünde bulunan esyalar ve bayanlara ait esyalar kesinlikle müsterilerimizin fikirleri alinmadan paketleme, tasima veya inceleme pozisyonda ele alinmamaktadir. Özellikle müsterilerimize saygili oldugumuzu gösterebilmek için özel esyalarin paketlenmesinde bayan paketleme elemanlari kullanmaktayiz.

Müsterilerimizin memnuniyetini arttirma hedefinde yapmis oldugumuz bu tarz çalismalar genellikle özel istek dogrultusunda gerçeklestirilmektedir. Çünkü profesyonel genç ve dinamik erkek paketleme ve tasiyici elemanlarimizin seri hizmetlerinin yanimda özel istekler dogrultusunda bayan paketleme elemani kullanimina özen gösteriyoruz. Esya sahiplerinden böyle bir talep gelmediginde bütün esyalar profesyonel paketleme elemanlari tarafindan hizli bir sekilde paketlenerek tasima islemine tabi tutulmaktadir. Tasinma asamasinda sadece paketleme isleminde degil tasima, yükleme, istifleme, bosaltma ve montaj faaliyetlerinde de müsterilerin fikirleri almaktadir. Bu fikir dogrultusunda en önemli husus Ankara evden eve nakliyat sözlesmesi maddelerinin olusturulmasini kapsamaktadir.

Ankara asansörlü taşımacılık sözlesmesi maddeleri olusturulurken müsterilerimizin fikirleri dogrultusunda tamamen genis kapsamli bir sözlesme hazirlamaktadir. Öncelikle beser sigortalama faaliyetinde kullanilan yöntem nakliye sözlesmesi hazirlanirken de daha güvenli daha detayli bir sekilde hazirlik asamasi olusturmaktadir. Hazirlik asamasindan sonuç asamasina kadar bütün detaylar müsterilerimizin fikirleri dogrultusunda gerçeklesmektedir. Bizler firma olarak evden eve nakliye çalismalarinda sadece hareket kabiliyetini ortaya çikaran unsurlari olusturmaktayiz. Fikir babasi olarak kullanmis oldugumuz kisiler tamamen müsterilerimiz olmaktadir. Fiyat antlasmasin da ve diger prosedürler de kesinlikle müsterilerimizin magdur olmayacagi seçenekler ön plana çikarilmaktadir. Kabul edilebilir sekilde gerçeklestirdigimiz faaliyetler tamamen güvenligi, emniyeti ve ayni zamanda memnuniyeti saglayacak sekilde firma imajimiza uygun bir sekilde olmasina önem vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.