Mert Nakliye

Evlerin ve kurumlarin ya da firmalarin, bir sehirden diger bir sehre tasinmasi gerçekten zor bir istir. Birçok nedenle, hem evlerin, hem de fabrikalarin, ofislerin, isyerlerinin, kurumlarin tasinmasi gerekebilir. Bu durumda, size güvenli ve özenli sekilde hizmet sunacagindan emin oldugunuz firmalari seçmelisiniz. Etimesgut sehirlerarasi nakliyat yaparken firmalarin deneyimlerini ve dikkatlerini ortaya koymalari lazimdir. Firmamiz bu alanda uzmanlasmis oldugundan sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bir sehirden bir sehre, ülkemizin her bölgesinde ve sehrinde islem yapacak kapasitemiz bulunmaktadir. Tasimalarimizi sigorta poliçesi kapsaminda yapmaktayiz ve sözlesme imzalanir. Elemanlarimiz arasinda marangozlarimiz bulunmaktadir. Mobilyalarin, en detayli modellerin bile demontesi ve montaji eksiksiz olarak yapilmaktadir.

Tüm yurt çapinda, evlerinizin, ofislerinizin tasinmasi noktasinda sizlere yardimci olabiliriz. Etimesgut sehirlerarasi nakliyat hizmeti almak için online basvuru yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz. Mesafe bilgilerini yani nereden nereye tasinmak istediginizi giriniz. Bundan sonra oda sayisi gibi bilgileri giriniz, kisa sürede hesaplama yapilacaktir. Genel anlamda kiyaslama yaparsaniz, nakliyat ücretlerimizin ekonomik oldugunu görürsünüz. Bütçenizi sizden çok düsündügümüz gerçektir. Firmamiz olarak gerekirse, kar oranimizi düsmekteyiz ve sizin için en uygun rakamlari belirlemekteyiz. Araçlarimizin yol kapasitesi bakimindan donanimli olmasi da en önemli özelliklerimizden biridir.

Etimesgut sehirlerarasi nakliyat çalismalarinda araç filosu çok önemlidir. Araçlarin narin ve kirilmasi yüksek risk içeren esyalari da tasiyacagi unutulmamalidir. Yol sartlari, mevsim ne olursa olsun zorlayici olabilir. Bu nedenle, sehirlerarasi tasmacilik yapmak üzere yola çikan bir firmanin araçlarinin donanimli olmasi lazimdir. Araçlarimiz sürekli yenilenen, son derece saglam ve esyalarin hasarsiz çalismasina olanak saglayan donanima fazlasiyla sahiptir. Bu nedenle size en iyi verimi ve sonucu sunmaktayiz. Çalismalarimiz ve firmamiz hakkinda bilgi alabilirsiniz. Her zaman iletisim sistemlerimiz açiktir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.