Nihal Nakliye

Hizmet sektörleri çetin rekabet kosullarinin yani sira, sunulan hizmetlerin de zor oldugu ve alanina göre uzmanlarin hizmet vermesini gerektiren sektörlerdendir.  Çankaya Evden eve nakliyat hizmetleri, hizmet sektörlerinin en zorlu olanlarindan biridir. Tasima islemlerinin en bastan itibaren planli ve saglikli bir sekilde yürütülmesi ve sonuçlandirilmasi konusunda birçok uzmanin birlikte çalismasi zorunludur. Ekspertiz, planlama, demontaj, ambalajlama, tasima, istifleme, nakliye, tasima ve yerlestirme asamalarinin her birinde farkli uzmanliklara ihtiyaç duyulur. Bu asamalardan herhangi birinde yaklasimin amatör olmasi, tüm tasima isleminin de problemlerle karsilasmasini ve sagliksiz sonuçlanmasina neden olur. Sektörde çok uzun ve basarili çalisma yillarinda dayanan bir birikim ve deneyim elde etmis olan firmamiz, alanlarinda profesyonel teknik ekipleriyle en saglikli tasinma uygulamalarini garanti ediyor.

Tüm Çankaya nakliye isleminin sigortali bir sekilde gerçeklestiriliyor olmasi, ayni zamanda sigorta sirketlerinin sart kostugu standartlarla yapilmasini zorunlu kiliyor. Bu durum sektörde çok yüksek hizmet standartlari uygulayan firmamizin hizmet yaklasimini dogrudan etkiliyor. Kurumsal yapisinin tüm avantajlarini tüketici lehine kullanmakta olan kurulusumuz, tüketicilerin ihtiyaçlarina ve özel isteklerine odaklanmis bir hizmet sunumu gerçeklestirmeye devam ediyor.

Benzer olarak özellikle kurumsal ihtiyaçlara odakli özel çalismalar yürüten kurulusumuz,Çankaya ofis tasima gibi uygulama ihtiyaçlarina en profesyonel hizmet sunumunu gerçeklestirebilme kapasiten sahiptir. Firmamiz, bu alanda daha önce olusan pratik sansinin olusturdugu deneyim sonucunda, bilgisayarlar, server, ofis malzemeleri ve mobilyalari ve daha hassas teknolojik esyalarin tasinabilmesi amaciyla özel bir yaklasim sergilemektedir. Teknolojik temelli birçok farkli türde ürünün ofislerde bulunmasi ve bu esyalarin yüksek degerde veri sakliyor olmasi, çok büyük hassasiyetle tasinmalarini zorunlu kilar. Ofislerin çalisma gücünde kaybin en az düzeyde olmasi beklentisi, bu tür tasima uygulamalarinin hem hassas ve hem de en hizli sekilde yapilmasi beklentisini olusturur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.