Nisan Nakliyat

Nakliye, gelismis teknolojik cihaz ve teçhizatlar sayesinde artik çok daha basit bir islem haline geldi. Özellikle çok yüksek katlarda oturan kisi ya da kisilerin tasinmasi için eskiden yalnizca insan gücü kullanilirdi. Hal böyle olunca da insan gücünün neden oldugu bazi aksilikler, esyalarin zarar görmesi ile sonuçlanirdi. Ancak simdilerde asansörlü tasima sistemleri kullanilmakta. Bu sistemler sayesinde çok yüksek binalarda bulunan konut ya da isyerleri yalnizca birkaç saat içinde bosaltilip, yerlestirilebilmekte. Bizler Ankara evden eve nakliyat firmalarindan biri olarak, nakliye alanindaki gelisme ve yenilikleri yakindan takip ediyoruz. Bu sayede müsterilerimize her daim daha hizli, daha profesyonel hizmet sagliyoruz.

Firmamiz müsteri odakli yaklasimi sayesinde, yalnizca Istanbul’da degil, tüm Türkiye’de faaliyetlerine devam ediyor. Özellikle paketleme gibi hem sikici, hem de oldukça uzun bir süre gerektiren asamayi sizler için üstleniyoruz. Üstelik paketleme sirasinda, en dayanikli malzemeleri kullaniyor, isimizi asla sanda birakmiyoruz.

Ankara evden eve nakliyat firmalarinin pek çogu, açik kasa kamyon ya da kamyonetler ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ancak bu durum da hem trafikte tehlike olusturabiliyor, hem de esyalarinizin kasadan düsüp zarar görmesine neden olabiliyor. Bizler yillardir kapali kasa, uzun ve genis lojistik araçlarimiz ile hizmet vermekteyiz. En yogun isyeri ve ofislerinizi dahi tek araç ile hizli bir sekilde tasiyabiliriz. Üstelik esyalariniz bu islevsel araç kasalarimizda asla zarar görmez.

Firmamizin sizler için sundugu avantajlar bunlarla sinirli degil. Ayni zamanda kullanmis oldugumuz sigortali tasimacilik sözlesmelerimiz sayesinde, sizin bütçenizi de garanti altina aliyoruz. Tasima sirasinda, sigorta kapsamina giren herhangi bir esyaniz zarar görür ise tarafiniza o esyanizin bedelini Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak ödüyoruz. Bu sayede esyalarinizin zarar görmesinden kaynakli gireceginiz maddi zarari da karsilamis oluyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.