Özgür Ofis Ev Taşımacılık

Tasinmayi pek çogumuz gözümüzde büyütürüz. Esyalarin toplanmasi, zarar görmemesi için neler yapilir, nasil tasinilir, bu konular hepimizi tedirgin edebilir. Çankaya Ankara ofis taşımacılık isini yapan tecrübeli firmalar bu konuda önemli kolayliklar sunmaktadir. Esyalarinizin degerinde sigortali tasinmasi, asansörlü ve asansörsüz tasima hizmeti verilmesi, egitimli çalisanlar ile tasima isleminin gerçeklestirilmesi gibi günümüz kosullarina uygun tasinma hizmetini firmamizdan alabilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat asinmaya karar verdiginizde sehirden sehirde, ayni semt içinde istediginiz yere güvenli bir sekilde esyalarinizin tasinmasini saglayabilirsiniz. Dogru yerden hizmet aldiginiz takdirde unutamayacaginiz bir tasinma deneyimi yasayabilirsiniz. Herhangi bir aksilik yasanmamasi için uzman çalisanlarimiz tasinacak esyalarinizi, evin konumunu detayli bir sekilde degerlendirir. Ekspertiz sonucunda tasinmanin en önemli asamasi tamamlanmis olur. Tasinma gününüzü belirledikten sonra firmamiz ile hazirladigimiz sözlesmeyi imzalamaniz yeterli olur. Sözlesmede tasinma kosullari detayli bir sekilde belirtilecektir.

Çankaya Ankara asansörlü nakliyat hizmetini kendi araçlarimiz ile verdigimiz için esyalarinizin kapasitesine uygun bir araçla tasinma gününde sizleri tam zamaninda ziyaret edecegiz. Esyalarinizin toplanmasi tamamen uzman çalisanlarimiz tarafindan yapilacaktir. Mobilyalarin sökülmesi, kirilacak cam esyalarin paketlenmesi, sökülen mobilyalarin ambalaj yapilmasi ile çalisanlarimiz tek tek ilgilenecektir. Koordineli bir çalisma sonrasinda esyalariniz tasinmaya hazir hale getirilecektir. Bu esnada hidrolik asansör hazirlanarak ambalaj yapilan esyalariniz aracin içine tasinarak yerlestirilecektir. Esyalarinizin araca yerlestirilmesi de önemlidir. Mobilyalarin, beyaz esyalarin birbirine zarar vermeyecek sekilde belli bir düzen içinde olmasi gerekir. Yasam alanlarinizi ayni konforla yeni bir yere tasimak uzmanlik ister. Evinizi isyerinizi emin ellere emanet etmelisiniz. Ev tasima, Çankaya ofis tasima gibi islerinizi firmamizin uzman çalisanlari sorunsuzca yapacaktir. Ayni gün içinde yeni evinize yerlesebilir, yeni ofisinizde çalismalariniza devam edebilirsiniz. Isinizi kesintiye ugratmayacak planli bir çalisma ile tasima hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.