Özgüven Express Nakliyat

Ev tasimak zorunda olanlar için Çankaya Ankara nakliyat hizmeti verilmektedir. Artik eskiden oldugu gibi tasinmada sorun yasanmiyor. Esyalariniz evinizden alindigi gibi yeni evinize sizin düzeninize uygun sekilde yerlestiriliyor. Esyalarinizin zarar görmemesi için uzman ve deneyimli kisilerden olusan ekipler titiz bir çalisma yapiyorlar. Daha önceden evinize gelerek bir ekspertiz hizmeti veriliyor. Bu asamada esyalarinizin degerine uygun sekilde sigorta yapilmaktadir. Tasima sirasinda olabilecek hasarlara karsi esyalariniz koruma altina aliniyor. Esyalarinizin kapasitesine uygun tasima araci belirleniyor. Ayrica esyalarin nereden tasinacagi, asansör kullanilip kullanilmayacagi gibi pek çok detay degerlendirmeye aliniyor. Bu çalismalarin her biri tasinacaginiz gün sorun yasamamaniz için uzman çalisanlar tarafindan yapilmaktadir.

Tasinma gününden önce bütün çalismalar tamamlaniyor. En uygun fiyat kosullari sunularak müsteri ile tasima sözlesmesi yapiliyor. Firma tasima taahhütlerini, müsterilerin taleplerini sözlesmede belirtiyor. Karsilikli imzalanan sözlesme her iki taraf için de baglayici oluyor. Çankaya Ankara evden eve taşımacılık hizmetini veren firma bütün islemleri uzman kisilerden olusan bir ekiple gerçeklestirmektedir. Her ekip içinde mobilya uzmani, beyaz esya uzmani, tasima ve asansör denetimini yapan uzmanlar yer almaktadir. Ekipte bulunan uzmanlar ev ve  alaninda oldukça tecrübelidir.

Tasima firmasi belirlenen gün ve saatte evinize gelerek esyalarinizi hazirlamaya baslar. Ankara ofis ve ev taşıma Cam esyalar kirilmayacak sekilde paketlenir ve özel koruma kutularina alinir. Mobilyalar sökülür ve ambalaj islemleri yapilir. Bir yandan da hidrolik asansör kurularak esyalari tasimaya hazir hale getirilir. Ambalaj yapilan esyalar belli bir düzen içinde asansör ile tasima aracina indirilir. Bu asama hiçbir esyaniz açikta tasinmaz. Esyalarin tamami araca yerlestirildikten sonra yeni evinize hareket edilir. Yeni evde de esyalar belli bir düzende araçtan indirilerek sizlerin istediginiz sekilde yerlestirilir. Cam esyalariniz tek tek açilir. Çalisanlar esyalarinizi aldiklari düzende yerine yerlestirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.