Polatli Nakliyat

Tasinmak için artik yalnizca 2 – 3 saatinizi ayirmaniz yeterli. Çünkü kullanmakta oldugumuz asansörlü sistemler sayesinde artik insan gücü ile tasimaya ihtiyaç duymuyor ve esyalarinizi asansörlü sistemlerimiz ile araçlarimiza yüklüyoruz. Üstelik esyalarinizin dik ve tehlikeli merdivenlerden tek tek tasinmak zorunda kalmiyor. Çünkü pencere ve balkonlarinizdan asansörlü sistemlerimiz ile aliniyor. Bu sayede hem daha kisa sürede yükleme ve indirme saglaniyor, hem de esyalarinin zarar görme riski neredeyse sifira indiriliyor.

Eger lojistik esnasinda esyalarinizin zarar görebilecegini düsünüyorsaniz Sincan evden eve nakliyat firmasi olarak buna da bir çözümümüz bulunuyor. Gelistirdigimiz nakliye sigortalari sayesinde, esyalariniz zarar görse dahi tarafiniza ödeme saglaniyor. Özellikle kurumsal tasimacilik alaninda çok sik kullandigimiz bu poliçeleri, ev ve ofislerinizi tasirken de olusturabiliyoruz. Üstelik ücretsiz olarak verdigimiz eksper destegimizden de faydalanabilir ve bütçenize uygun bir fiyat teklifi de alabilirsiniz. Çünkü firma olarak her daim uygun fiyat politikasini benimsemis bulunmaktayiz.

Isyeri ve evlerinizdeki esyalarinizi tasimadan önce paketliyor, koliliyor ve bantliyoruz. Bu sayede tasima sirasina çizilme ve kirilma gibi riskleri ortadan kaldirmis oluyoruz. Sizin tasinmadan önce evdeki tüm esyalarinizi kaldirmaniza ve günlerce esyasiz yasamaniza gerek bulunmuyor. Bizler tasinmanin söz konusu olacagi gün gelip, tüm paketleme islerini Sincan evden eve nakliyat firmasi olarak kendimiz yapiyoruz.

Sincan evden eve nakliyat firmasi olarak hem Istanbul’a, hem de tüm Türkiye’ye profesyonel nakliye hizmeti veriyoruz. Bireysel olarak bizlerden destek alabileceginiz gibi, kurumsal olarak da hizmet alabilirsiniz. Banka, ofis, büro, fabrika ve daha pek çok noktanin tasimaciliginda uzman ve öncüyüz. Üstelik piyasa kosullarina göre her daim en ekonomik fiyat politikasi ile hizmet vermeye çalisiyoruz. Dilerseniz hemen arayin ve ücretsiz bir eksper talebinde bulunun. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.