Postrans Lojitik Ticaret A.S.

Tasimacilik alaninda en güvenli hizmetleri ortaya çikarabilmek için ev esyasi, ofis ve büro malzemesi, fabrika esyasi tasimaciligi, depolama hizmetleri alaninda güvenligi ön planda tutmaktayiz. Nakliyat ve tasimacilik sektöründe en kaliteli hizmeti olusturabilmek için öncelikle ekip ruhunu olusturmayi hedefliyoruz. Ekip ruhunu olusturmus bir eleman kadrosu ile çalismanin faydasini her yaptigimiz isin ilk asamasinda hissetmekteyiz. Bu bizim hissetmis oldugumuz kaliteyi ve güven duygusunu müsterilerimize yansitabilmek için Yenimahalle evden eve nakliye çalismalarinda genellikle dünya teknolojilerine yatkin elemanlari kullaniriz. Güvenligi ön planda tutan ve en güvenli tasiyan nakliyat firmasi olma yolunda topyekûn bilinçli hizmet anlayisini kabul eden kisilerle is yapiyoruz. Yapmis oldugumuz islerin müsteri memnuniyetini saglayabilmesi için lojistik altyapimizi her zaman teknolojinin nimetlerinden faydalanarak saglam bir zemin üzerine oturtturmaktayiz. 

Güçlü altyapisi olan Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak özel egitimli personellerimiz sayesinde emniyet ve kaza önleme sistemini tam anlamiyla firma geneline yaymis durumdayiz. Ayni esaslar dogrultusunda gerçeklesecek çalismalari rakip firmalarimiza da örnek davranislar sergileyecek sekilde gerçeklestiriyoruz. Uzman kadromuz esya tasima isleminden, paketleme islemine, esya transfer islemlerinden, istifleme islemlerine tüm detaylari kademeli olarak gerçeklestirmektedir. Özellikle esyalarin ilk muayene asamasindan itibaren verilmis olan ekspertiz hizmeti sayesinde sigortalama hizmeti en güvenli hizmet detayini olusturmaktadir.

 
Kuruldugumuz günden bugüne güvenlik asamasinda hiçbir sorun yasamadik. Egitim konusunda hiçbir konuyu atlamadik. Çünkü tasiyici elemanlarimizin ve paketleme elemanlarimizin, esya asansörü kullanici operatörlerin gerekli Yenimahalle evden eve nakliyat ile ilgili kurslara ve seminerlere katilmasi konusunda her türlü kolayligi sagliyoruz. Is ortami ne kadar yogun olursa olsun bilinçli eleman yetistirme konusunda firmamiz yönetim kadrosu tarafindan kurulmus kontrol mekanizmasini aktif sekilde çalistirmaktadir. Dünya teknolojileri ile boy ölçecek olan teknolojik altyapimiz araçlarimiz ile saglam bir tasiyici filo olusturmus durumdadir. Bu filo sayesinde her mesafeye her boyuttaki esyayi güvenli, hizli ve garantili bir sekilde tasimaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.