Taskaya Nakliyat

Artik nakliye açik kasa araçlar ile yapilmiyor. Çünkü yilin her mevsimi nakliyat hizmeti verebilmek için bu araçlar oldukça elverissiz. Profesyonel ve kusursuz bir tasimacilik hizmeti almak istiyorsaniz, Keçiören evden eve nakliyat firmalari arasinda en sik tercih edilen bizleri arayabilirsiniz. Sizler için genis, yüksek ve kapali kasa tirlarimiz ile hizmet vermekteyiz. Üstelik yalnizca Istanbul’a degil, Türkiye’nin her noktasina.

Sigortali tasimacilik da profesyonel nakliye anlayisinin bir parçasidir. Bizler de bu avantaji sunuyor ve esyalarinizi güvence altina almanizi sagliyoruz. Firmamiz esyalariniz konusunda oldukça hassas bir tasima politikasi sergilese de, eger pahali ve degerli esyalariniz için endiseleniyorsaniz bu poliçelerimizden faydalanabilirsiniz. Bu poliçelerimizde yer alan teminatlar kapsaminda, riskin gerçeklesmesi durumunda tarafiniza ödeme sagliyoruz. Bu sayede gerçeklesebilecek tüm riskleri minimize ediyoruz.

Esyalarinizin en saglikli sekilde tasinabilmesi için, ambalaj çok önemlidir. Çünkü ambalaj esyalari çizilmelerden ve kirilmalardan korur. Bizler de Keçiören evden eve nakliyat olarak esyalarinizi en saglikli ambalajlar ile kapliyoruz. Üstelik bunu tasinmanin hemen öncesinde yapiyor ve sizin vakit kaybetmenize de neden olmuyoruz. Özellikle isyerlerinizde bulunan masalar, sandalyeleri bilgisayarlar ve yazicilar, en dayanikli paketler ile ambalajlaniyor. Bu sayede esyalariniz üst üste koyulsa dahi asla birbirine zarar vermiyor.

Bu tarz bir nakliye hizmeti almak için servet ödemenize gerek bulunmuyor. Aksine Keçiören evden eve nakliyat olarak piyasa kosullarina göre çok uygun rakamlara hizmet vermekteyiz. Özellikle ücretsiz olarak tarafiniza yönlendirdigimiz eksperlerimiz tüm esyalarinizi tek tek kontrol eder ve sizlere sabit bir rakam çikarir. Nakliye sonunda bu rakam disinda herhangi bir bedel ödemekle yükümlü olmazsiniz. Sizler de siradan nakliye firmalarinin hesapsizca çikardigi sürpriz rakamlardan sikildiysaniz ve profesyonel bir nakliye hizmeti almak istiyorsaniz hemen bizi arayin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.