Tunali Evden Eve Nakliyat

Tasinmak hem yorucu, hem stresli, hem de oldukça gürültülü bir istir. Çogu zaman tasinirken merdivenler kullanildigi için bina yönetimi durumdan sikâyetçi olur. Ancak bu devir uzun süre önce kapandi. Çünkü simdilerde asansörlü tasima sistemleri var. Bu sistemler sayesinde esyalar pencere ya da balkonlardan indiriliyor. Hem çok daha profesyonel, hem de hizli ve güvenilir olan bu yöntemi Çankaya evden eve nakliyat firmalari arasinda ilk kullanan yapilanmayiz. Eger sizler de çok daha gürültüsüz, problemsiz ve risksiz tasinmak isterseniz hemen bizi arayin.

Istanbul’da hizmet alabileceginiz onlarca firma bulunuyor. Ancak sizin yerinize paketleme yapabilecek çok az firma bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de hem sehir içi, hem de sehir disi tasimacilik hizmeti veren bizleriz. Özellikle nakliye sektörüne has tasarlanan ambalajlari kullanarak tüm esyalarinizi paketliyoruz. Esyalariniz bu ambalajlar sayesinde çizilmiyor, kirilmiyor ya da hasar almiyor. Üstelik sizin günler öncesinden esya paketlemeye baslamaniza da gerek kalmiyor.

Tasindiktan sonra beyaz esyalarinizi ya da giysi dolaplarinizi yeniden monte ettirmeniz sarttir. Çünkü bu esyalarin kullanilabilmesi için düzenege baglanmasi gerekir. Bizler Çankaya  evden eve nakliyat firmasi olarak monteleme hizmeti de veriyoruz. Üstelik tamami nakliye ücretinin içerisinde yer aliyor. Yani sizler montaj için ekstradan bir bedel ödemek ya da farkli bir usta ile çalismak durumunda kalmiyorsunuz.

Tasinacak esyalarinizin maddi ya da manevi önemi büyük olabilir. Bu esyalarinizin zarar görmesi sizleri büyük maddi kayiplara sürükleyebilir. Bizler Çankaya evden eve nakliyat firmasi olarak bunun da önlemini aliyor ve anlasmali sigorta acentelerimiz ile esyalarinizi sigortaliyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlerimiz öncesi eksperlerimizi yönlendiriyor, piyasa sartlarina göre en ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Eger sizler de tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz hemen bizleri arayin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.