Turan Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Şirketi

Bazi insanlar tasinma dendigi zaman hemen strese girerler. Ancak bazen mecburen tasinmak zorunda kalabilirler. Sehir degistirmek, semt degistirmek, is degistirmek, tayin gibi sebeplerle evinizi, isyerinizi tasimak zorunda kalabilirsiniz. Etimesgut Ankara şehirler arası nakliyat sektöründe asansörlü ve asansörsüz tasima basta olmak üzere sigortali tasimacilik gibi sizlerin lehine olan avantajli hizmetler sunulmaktadir. Bu sektörde hizmet veren firmalar gerek rekabetten gerekse is disiplini nedeniyle müsterilerine en iyi kosullarda tasinma olanagi sunmaktadir. Evinizin esyalarini tasimak zorunda kalirsaniz isini iyi yapan, tasima konusunda deneyimli bir nakliye firmasi ile çalismanizi tavsiye ederiz.

Tasima firmalari hem ev tasima konusunda hem de Etimesgut Ankara profesyonel ofis taşıma alaninda son derece deneyimli ve bilgilidir. Firmanin ekipleri tasinmaniza en iyi sekilde yardimci olacaktir. Evde fazla esyaniz da olsa az esyaniz da olsa ayni titizlikle size destek olacaklar. Esyalarinizin zarar görmeden yeni evinize isyerinize tasinmasini saglayacaklar.

Evden eve tasima demek eski evinizden alinan esyalarin yeni evinize tasinmasi demektir. Ankara ambar ve ev taşıma Esyalariniza siz elinizi bile sürmeden yeni evinize tasinir. Ayrica esyalariniza gelebilecek olasi zararlar nedeniyle firma tarafindan degerinde sigorta yapilir. Bununla da kalmaz tasinma sirasinda esyalariniza zarar gelmemesi için tüm esyalara ambalaj yapilir. Esyalarin asansörle ya da asansörsüz tasinmasi sirasinda da gereken her türlü önlem alinir.

Daha önceki evinizden alinan esyalar araca yerlestirilerek yeni evinize götürülür. Burada esyalar eve tasindiktan sonra ambalajlari açilarak montaj isleri de uzmanlar tarafindan yapilir. Evinizde esyalarin yerlestirilecegi yeri göstererek kendi düzeninize göre düzenleme yapabilirsiniz. Ev tasima konusunda deneyimli olan çalisanlar güler yüzle, saygili bir sekilde islerini tamamlar. Sonuçta ayni gün içinde evinizdeki esyalarin tasinmasi islemi tamamlanir. Bu islemlerin kolay sekilde bittigine bile inanamazsiniz. Artik yeni evinizde yasaminiza devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.