Türkmen Evden Eve Nakliyat

Uzun yillardir sizinle birlikte tasimacilik yapan, vizyon sahibi olmakla birlikte referansli ve nakliye lisansi bulunan bir sirketizdir. Müsterilerimizin isteklerini, memnuniyetlerini ön planda tutarak hareket etmekte, arastirmalar yaparak sizlere en mükemmel hizmeti sunmak için çalismaktayiz.Çalisanlarimiz, güler yüzlü, saygili kisilerden olusmakta ve hepsi kendi is alanlarinda tecrübe sahibidirler. Is alanlarina göre gruplandirilan çalisanlarimiz, ekipler halinde çalismaktadir. Daha iyi hizmet verebilmekte için, düzenli olarak belirli araliklarla toplantilar yapilmaktadir.Paketleme ürünlerimiz de son derece kaliteli malzemelerden yapilmis olmaktadir.

Esyalarinizi koruyacak, hasar almasini engelleyecek ürünleri, paketleme yaparken kullanmaktayiz.Ofis tasimaciligi ve evden eve nakliyatta kendimizi gelistirmisizdir. Müsterilerimizi magdur etmeyecek sekilde tasimamizi yapmaktayiz. Ayrica magdur olmalari ihtimalini de göz önüne alarak tasinacak esyalara sigorta yapmaktayiz.Sirketimize gözü kapali güvenecek sekilde esyalarinizi emanet edebilmeniz için, uzun süreler çalismisizdir. Müsterilerimizinde bizlere güvenmelerini saglamisizdir.

Tasima yapan araçlarimiz da takip edilebilmesi için bir cihaz bulunmaktadir. Bu cihaz sayesinde size düzenli olarak aracin nerede oldugu da bildirilmektedir. Bu sekilde esyalarinizin takibi de yapabilmis bulunmaktasiniz.Gün geçtikçe daha büyüttügümüz sirketimizi gelistirmek için sik sik arastirmalar yapmaktayiz. Yeniliklere açik olan bir yapimiz oldugu için kolaylikla yeniliklere adapte olabiliriz. Müsterilerimize kisa sürede bu yenilikleri sunmaktayiz. Yeniliklerle birlikte sizlerinde görüslerine her zaman açik oldugumuzu belirtmek isteriz.Sirketimiz hakkinda daha detayli bilgi almak isterseniz, internet sitemizden, telefon numaralarimizdan ulasabilir veya sirketimize ugrayarak yüz yüze çalisanlarimizla görüserek fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrica görüslerinizi de ayni sekilde bizlere ulastirabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.