Ünlü Evden Eve Asansörlü Tasima

Uzun zamandir nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli gelisip yenileniyor. Teknolojik teçhizatlarimiz sayesinde artik nakliye sandiginizdan çok daha kisa sürüyor. Çünkü esyalarinizi araçlarimiza yüklemek ve yeni ev ya da isyerlerinize çikarmak için asansörlü sistemler kullaniyoruz. Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak, bu sistemleri ilk kullanan nakliye sirketlerinden biriyiz. Üstelik araçlarimiz da nakliyeye uygun gelistirilen, son teknoloji kamyon ve tirlardan olusuyor. Bu sayede esyalariniz çok daha güvende tasiniyor.

Eger nakliye esnasinda esyalariniz zarar görür ise yenisini almak için ekstradan bir masrafa katlanmak zorunda kalirsiniz. Üstelik siradan nakliye firmalarindan da yaptiklari hata için herhangi bir hak talep edemezsiniz. Ancak bizler olusturdugumuz nakliye sigortalari sayesinde, esyalarinizi tasima öncesi güvence altina aliyoruz. Yani esyalariniz zarar görse dahi, bu poliçeler dogrultusunda tarafiniza ödeme sagliyoruz. Üstelik Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak bu ürünümüzü yalnizca sehir içi tasimacilikta degil, sehir disi tasimacilikta da kullaniyoruz.

Firmamiz diger nakliye sirketlerinden farkli olarak monte hizmeti de vermektedir. Yani tasinirken demonte olan beyaz esyalariniz, mobilyalariniz hatta elektronik ya da dijital cihazlariniz, yeniden kurulum gerektirir. Pek çok insan, tasindiktan sonra bu esyalarinin kurulumu için usta çagirmak zorunda kalir. Ancak bizler Ankara evden eve nakliyat firmasi olarak bu esyalarinizi ücretsiz olarak kuruyoruz. Dilerseniz tarafimizi arayabilir ve anahtar teslim bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Firmamiz bünyesinde çalisan eksperlerimiz, size en ekonomik rakami vermek için çalisiyor. Üstelik eksperlerimiz adresinize gelerek esya tespitinde bulunurken sizlerden de herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayni zamanda günün her saati çalisan bir müsteri destek hattimiz da bulunuyor. Artik kurumsal ve isinde uzman kisilerden nakliye hizmeti almak sandiginizda 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.