Vip Express Evden Eve Nakliyat

Yüksek katli dairelere bina içinden esyalarin çikartilmasi esyalarin zarar görmesine yol açabilecegi gibi zamandan da büyük kayip yasanmasina neden olur. Bu nedenle bina disindan bir asansör kurulamasi gerekir. Firmamiz tecrübesi ile yüksek katlara kadar sikintisiz bir sekilde asansörlü tasimacilik yapabilmektedir.

Hem sistemin kurulumunda hem de yüklemede bilgili ve deneyimli personellerimiz ile hizli ve kontrollü bir biçimde esyalarinizi istediginiz kata çikartabiliyoruz.

Çankaya Sigortali tasimacilik firmamizca son derece önemsenen konulardan bir tanesidir. Çünkü bu konu müsterilerimizin maddi kayip yasamamasi açisindan ciddi bir güvence saglamaktadir. Bu dogrultuda aldigimiz tüm isleri nakliyat sigortasi kapsaminda gerçeklestiriyoruz. Yükleme, tasima veya indirme esnasinda esyalarin zarar görmesi halinde magdur olmadan sorunu çözüyoruz.

Kurumsal yapimiz içinde sundugumuz diger bir çözüm ise ücretsiz olarak sagladigimiz eksper hizmetidir. Ilk olarak tasima öncesi evinize gelen personellerimiz tüm esyalarinizin detayli bir raporunu hazirlar. Burada kirilacak ya da bozulacak esyalar da belirlenir. Teslimat aninda ise tüm esyalar bu listeden kontrol edilir. Nakliyat esnasinda veya tasima aninda herhangi bir sorun olmasi halinde zarar gören esyalar sigorta çerçevesinde onarilir. Onarimi o anda yapilamayacak olan ürünler ise tamir edilerek yeniden evinize teslim edilir.

Çankara Nakliye öncesi inceleme yapmak için yönlendirdigimiz uzman eksper ilk olarak esyalari kontrol ederek, kapasitesi kadar en dogru nakliye aracini tahsis eder.  Ardindan yükleme ve indirme islemi için ne kadar personel gerekecegi, paketleme ve ambalajlamada ne kadar malzeme harcanacagi, asansör sisteminin kurulup kurulmayacagi gibi detaylar tespit edilir. Böylece her adimi planlanan, kusursuz bir nakliyat süreci baslar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.