Vip Nakliyat

Birkaç yil öncesine kadar nakliye hala insan gücü ile verilen bir hizmetti. Hal böyle olunca dar ve dik merdiven bosluklarindan yuvarlanan, çarpan ve sürtünen esyalar kaçinilmaz bir sekilde zarar görmekteydi. Ancak artik asansörlü sistemler var. Bu sistemler sayesinde insan gücüne olan talep azaldi. Artik esyalar asansörlü makinalar ile pencere ya da balkonlarinizdan tasiniyor. Ancak günümüzde hala ilkel tasinma sistemlerini benimsemis, yenilige kapali firmalar insan gücü ile çalismaya devam ediyor. Bizler Keçiören evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü sistemleri ayaginiza getiriyoruz.

Esyalariniz için endiseleniyor olabilirsiniz. Esyalariniz arasinda çok degerli ve yeni olanlar bulunuyor olabilir. En ufak biz çizik almalari dahi sizi maddi anlamda bir külfete sürükleyebilir. Ancak endiselenmeyin. Çünkü Keçiören evden eve nakliyat firmasi olarak sigortali tasimaciligin öncülerindeniz. Eger esyalariniz bizim sorumlulugumuz altindayken zarar görür ise tarafiniza derhal ödeme sagliyoruz. Üstelik esyalarinizi ederinden daha yüksek rakamlara sigortaliyor ve siz degerli müsterilerimizin çikarlarini kolluyoruz.

Asla gelisigüzel bir nakliye hizmeti almayin. Bu size hem pahaliya mal olacak, hem de sizi zamaninizdan edecektir. Örnegin nakliye hizmeti alacaginiz noktanin paketleme ve montaj hizmetlerinin olup olmadigini iyi arastirin. Bizler Keçiören anbul evden eve nakliyat firmasi olarak hem paketleme, hem de montaj hizmetini tamamen ücretsiz olarak veriyoruz. Bu sayede ne tasinma öncesi, ne de tasinma sonrasi farkli bir masrafa daha katlanmak durumunda kalmiyorsunuz.

Firmamizda çalisan ücretsiz eksperler, sizlere en ekonomik rakami sunmak için bulunuyor. Bizi aradiktan kisa süre sonra yönlendirdigimiz eksperlerimiz, esyalarinizi kontrol ediyor ve fiyat teklifi sunuyor. Bastan anlasilan rakamin tek bir kurus fazlasini ödemek durumunda kalmiyorsunuz. Hemen müsteri destek hattimizi arayin ve hem bütçeniz, hem de esyalariniz için en dogru karari verin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.