Yilmaz Nakliye ve Araç Kiralama

Ev, ofis, büro ya da isyeri tasimaciligi konusunda uzman olan bizler, hem tecrübeyi, hem de teknolojiyi sizlerle bulusturuyoruz. Nakliye alaninda kullanilan asansörlü sistemler esyalarinizin çok daha kisa sürede araçlara yüklenmesini sagliyor. Üstelik esyalariniz araçlardan indirilirken de yine bu sistemlerden faydalaniliyor. Bu sayede birkaç saat içinde nakliye tamamlanmis oluyor. Bizler de Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak sehir içi ya da sehirlerarasi tasimacilik faaliyetlerimizde bu teknolojiyi etkin olarak kullaniyoruz.

Tasinma sirasinda en sik karsilasilan diger bir konu da esyalarin kirilmasi, çizilmesi ya da bozulmasidir. Bu tip durumlarin yasanmamasi için genellikle günler öncesinden gazete ya da kutular ile esyalar kaplanmaya çalisilir. Ancak bunlar yeterli bir önlem sayilmaz. Bizler Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olarak, en saglam paketler ile esyalarinizi tek tek ambalajliyoruz. Üstelik ambalajlamayi da tasinmanin gerçeklesecegi gün yapiyor, sizlere zaman kaybettirmiyoruz.

Özellikle beyaz esyalarinizin ve elektronik cihazlarinizin demonte seklinde tasinmasi gerekir. Eger ofis ve bürolariniz tasinacak ise demonte seklinde tasinmasi gereken esyaniz çok daha fazladir. Ancak bu durum sizi endiselendirmesin. Çünkü bizimle çalistiginizda demonte esyalarinizi monte ettirmek için ekstra bir maliyete katlanmak durumunda kalmiyorsunuz. Kadromuzda bulunan tecrübeli ustalarimiz, demonte esyalarinizi yalnizca birkaç dakikada monte ediyor ve anahtar teslim nakliyat sürecimiz tamamlaniyor.

Nakliye hizmeti alirken tüm esyalarinizi ayrintili bir sekilde kontrol ediyoruz. Bu sayede sizlere en dogru ve güvenilir fiyat araligini sunabiliyoruz. Bu hizmeti veren eksperlerimiz ise tamamen ücretsizdir. Eksper hizmetimizin amaci, sizlere sürpriz rakamlara ve masraflar çikarmamaktir. Sizler de Yenimahalle evden eve nakliyat firmasi olan bizlerden nakliye hizmeti almak isterseniz hemen bizi arayin. Günün her saati hizmet veren firmamiz, dilediginiz zaman naklinizi gerçeklestirecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.